יעדים בארץ

  • 02-05-2016
  • מאת Adva11

טיולים בכל גיל

זה שאתם נמצאים בגיל שבו כל הבעיות הרפואיות כבר נמצאות בשיאן זה לא אומר כי קצו הימים שבהם הייתם נהנים, ההפך הוא הנכון, מכיוון שכעת לאחר שעשיתם את חלקכם מבחינת הקמת משפחה וטיפול בנכדים המתוקים שלכם, זה הזמן הנכון ביותר לצאת וליהנות מהזמן היקר הזה שנשאר לכל אדם על פני כדור הארץ רגע לפני שהמרוץ הזה שנקרא החיים מסתיים לו. הגיל השלישי הוא הגיל המושלם לטיולים מכיוון שכעת לא ממהרים לשום מקום וממש לא צריכים להוכיח למישהו משהו חשוב, פשוט מרימים טלפון לכמה חברים טובים שאוהבים לבלות איתם את הזמן הפנוי ויוצאים לטיול משותף, כן, אפילו אל טיול ג'יפים בצפון הפסטורלי.


למה דווקא טיול בג'יפ?

אם ניקח בחשבון כי בגיל השלישי כבר קרוב לוודאי שטיילתם ברוב חלקי הארץ, אזי הגיע הזמן לתור אותה בצורה קצת יותר הרפתקנית ולהכניס קצת יותר אדרנלין אל הגוף הזקן שבתוכו עדיין חבוי לו ילד שרק רוצה לעשות כיף. מה יכול להיות יותר מהנה מאשר טיול על ג'יפים שמאפשר לתת לרגליים מנוחה ובו זמנית לראות את כל הנופים המקסימים של צפון הארץ כאשר על גבי רכב שטח כמו ג'יפ ניתן להגיע במהירות אל מקומות שגם צעירים רואים בתור מאמץ גופני להגיע אליהם ברגל. 

כאשר נמצאים בידיים טובות של חברות טיולי ג'יפים בצפון שכבר מכירות את השטח ויודעות עם רכבים נוחים להעניק את ההדרכה לגבי השטחים היפים של רמת הגולן , הכנרת והגליל אין כל סיבה להישאר שלובי ידיים בבית ולהמתין עד שיהיה משהו מעניין לראות בטלביזיה. אם אתם ממש רוצים להיות נועזים, נסו מסלולים מורכבים יותר שיגרמו לכם להרגיש צעירים מאי פעם, לפחות לעוד פעם.


הוספת מאמר