• 03-05-2016
  • מאת kidumyashir

חליפות חתן קולקציה 2016

חליפות חתן קולקציה 2016

לא כל חנות בגדי גברים, הינה מומחית ובעלת ניסיון  במכירה של חליפות חתן קולקציה 2016. מדובר על תחום שיש לדעת היטב, היות וחתונה לא עורכים כמה פעמים בחיים{ לפחות נקווה..}. החתן חייב להיות מדוגם ולהתאים עצמו לכלה שלובשת שמלת כלה מפוארת. יש לבצע סטיילינג אישי לחתן שתתאים לאישיות ומבנה גופו. גם בחירת הבד של החליפה היא חשובה, היות ומדובר על יום מעייף, בו החתן, יצטרך להתרוצץ בין המוזמנים ולרקוד עמם. עם החונה נערכת בקיץ, כדאי לבחור בד קליל ונושם, אך שייראה אלגנטי והצבע שלו יתאים לגוון העור של החתן ולאישיותו.

כאשר מדובר על חתונה הנערכת בחורף, בד 100% צמר מסוג " סופר 100" או "סופר 10" יהיה בד קל ואיכותי, הנעשה בטוויה צפופה במיוחד. התוצאה הינה- בד גמיש, עדין וקל. בד זה, מתאים במיוחד לחולצת כפתורים. חולצות העשויות 100% כותנה, תתאמנה במיוחד, היות והן סופגות זיעה. ניתן למצוא גם חליפות חתן קולקציה 2016, שיש בהן שילוב של בדים נוספים כגון: לייקרה, ויסקוזה וספנדס. יש לצין, כי לכל מראה, קיים הסגנון שלו ויש להתאים את הבדים שיתאימו לסוג החליפה.

בדי חליפות החתן 2016 האהובים כל הגברים הישראלים

הבחירה הנפוצה, בקרב חתנים ישראלים, היא חליפות חתן העשויות מפשתן, במיוחד, אם החתונה נערכת בקיץ. הבדים הם נושמים וניתן לראותם במגזינים של חתונות. מדובר על חליפות של האופנה האחרונה, אשר מדברות לסגנון של החתנים הישראלים. הבדים הסינטטיים, אינם נושמים ואינם סופגים זיעה, מה שיגרום לאי נוחות בערב החתונה. היתרון הבולט בהם הינו שהם אינם מתקמטים. נתן למצוא בכל זאת, בדי פוליאסטר איכותיים, אשר מיוצרים בטוויה שיותרת כמו חורים מיקרוסקופיים בבד ,כך שעובר בהם אוויר. ן

.רוסו בוטיק לחליפות חתן- הכתובת שלך לחליפת חתן מושלמת

יש לבחור את הבוטיק שיתאים לחתן מכל הבחינות, כזה שיהיה מעודכן בכל הדגמים האחרונים של חליפות חתן קולקציה 2016. אחד מהבוטיקים המובילים בתחום חליפות החתן, הינו בוטיק חליפות חתן רוסו, הנמצא בראשון לציון. הצוות של רוסו, הינו בעל ניסיון עשיר בהלבשת גברים והוא ידאג התאמת כל פרט. מדובר על ליווי , גם ביום האירוע עצמו שיכלול: מדידות אחרונות, התאמת אביזרים נלווים, בחירת הגוון והבד המושלם והתאמת החליפה על פי הסגנון ומבנה הגוף של כל חתן וחתן. רוסו חליפות חתן, שמה לה למטרה את השירות היעיל, המקצועי והאמין ביותר, כך שכל חתן המגיע לרוסו בוטיק חליפות חתם, ייצא מרוצה.

 בחירת

 

 

 


הוספת מאמר