• 03-05-2016
  • מאת kidumyashir

חליפות חתנים- כך תהיו מדוגמים

חליפות חתנים- כך תהיו מדוגמים

לא רק לכלה, מגיע ללבוש שמלה מפוארת אלא החצי השני שלה בן זוגה, חייב להיראות מרשים ואלגנטי.  בחירה של חליפת חתנים, אינה קלה. יש מבחר רב של חליפות ויש להתאים אותן על פי מבנה גופו וטעמו האישי של החתן. ברים רבים, עשויים להיאבד בתוך שפע של מבחר בתחום החליפות. יש להגיע לחנויות המובחרות שבהן נמצא צוות מיומן של מוכרים שמתמחים באופנת גברים. יש למצוא חנויות שיש בהן הכל מחליפות, חולצות, עניבות, ואפילו חנויות עם נעליים.

יש לציין, כי חליפות חתנים, הן חליפות ערב לכל דבר ועניין, אך הן יותר בולטות ואלגנטיות, הן מבחינת הבד שלהן והן מבחינת הדגם. ניתן למצוא את הסגנון הקלאסי  ואת הסגנון העדכני של הדגמים משנת 2016. ניתן לבצע משחק צבעים עם החליפות, כך שניתן להתאים צבעים. יש לציין, כי נעלי החתן, החגורה והעניבה, חייבים להיות תואמים. יש להתאים את החליפה לעונה בה תתקיים החתונה, כך שהחתן לא ירגיש לא נוח בחליפה שהבד שלה למשל מתאים יותר לחורף מאשר לקיץ.

הצבעים של חליפות החתן המתאימות לעונות השונות

יש להתאים כאמור את  חליפת החתן, לא רק לעונה, גם הצבעים חייבים להיות מתאימים. בחורף הגוונים של החליפות יהיו כהים יותר והגוונים של הקיץ, יהיו בהירים יותר. הצבעים הפסטלים, יהיו מתאימים יותר לעונת האביב והקיץ.  יש חתנים שמעזים יותר והם הולכים על דגמים חדשניים של חליפות לחתן. מי שאוהב סגנון קליל, יוכל ללבוש חליפה בעלת שני חלקים בסגנון ספורט אלגנט, אך יש להתחשב גם בשמלת הכלה, על מנת להתאים את סגנון החליפה וכמובן לאופי האירוע. חתונות למשל שנערכות בצהרי יום שישי במקום אינטימי, יחייבו לבוש קליל יותר, מאשר אירועים הנערכים בערב באולם גדול ובגן אירועים.

חליפות חתנים- רק אצל רוסו בוטיק לחליפות חתן

כאשר אתם מתרגשים לקראת החתונה, כדאי כי תתרכזו בבחירת חליפת חתנים, כך שתירו במיטבכם ביום המאושר בחייכם. לא רק על הכלה מביטים, כי אם גם על החתן. יש למצוא חליפות חתן בבוטיקים היוקרתיים ובחנויות המובחרות לבגדי גברים. אחת החנויות הידועות והמובילות היא  רוסו בוטיק חליפות חתן, הנמצאת בראשון לציון.  מדובר על בוטיק שיש בו הכל לחתן, חוץ מכלה...מדובר על חליפות יוקרתיות ואיכותיות במגוון הדגמים העדכניים ביותר, השירות הינו מיומן ומקצועי וניתן למצוא פריטים משלימים לחליפה כך שהחתן אינו מבזבז את זמנו ומוצא הכל תחת קורת גג אחת- ברוסו בוטיק לחליפות חתן.


הוספת מאמר