• 03-05-2016
  • מאת kidumyashir

חליפות טוקסידו- חליפות לגברים אמיתיים

חליפות טוקסידו- חליפות לגברים אמיתיים

 

חליפות טוקסידו, הן חליפות גברים המחייבות מין קוד מיוחד עבור אירועים  רשמיים. אופנת הארץ, לא מכירה בחליפות מסוג טוקסידו, לכן נדיר מאוד למצוא גברים לבושים באופן רשמי. חליפות מסוג זה הכוללות ז'קט בצבע שחור וחלק כמשי,מכנסיים שחורים מאותו הבד וסוג של הז'קט, חולצה לבנה , גרביים שחורים ונעלי גברים שחורות ומבריקות היטב. יחד עם זאת, יש להתאים למראה הרשמי גם עניבת פרפר שחורה. בישראל, ניתן לראות גברים לבושי דרס קוד מסוג זה רק אם מדובר באורחים רשמיים שהגיעו מחו"ל  או שגרירים שונים אשר עיקר עיסוקם מחייב אותם בלבוש החליפות מסוג זה. ספורים אותם הגברים שניתן למצוא אצלם במלתחה לפחות חליפת טוקסידו אחת.

 

האם כדאי להחזיק חליפת טוקסידו בארון ?

 

חליפות טוקסידו, הן חליפות שלא ניתן לראות אותם יום- יום על הגברים בארץ, אך ישנם מקרים בהם אנו מחויבים להגיע לאירועים רשמיים מהארץ לחו"ל. במקרים אלה, אין בררה ועלינו להתאים את המראה החיצוני שלנו לסוג האירוע, על מנת להשתלב בגלגל החיים. ישנם גברים שלא מעוניינים להחזיק חליפות רשמיות מסוג טוקסידו אצלם בארון, לכן קיימת אפשרות לשכור חליפות אלו מבוטיקים שונים בארץ ובחו"ל, אך יש לקחת בחשבון כי טוקסידו, היא החליפה שאמורה להתאים בדיוק למבנה גופו של כל גבר וגבר אשר לובש אותה, מבלי להשתמש בחגורה. רצוי שגם בת זוגתכם התלווה לאירוע  רשמי תגיע בשמלת מקסי ארוכה או שמלת קוקטייל מעוצבת. גברים שכן מתלבשים באופן רשמי חלק גדול מחייהם, יוכלו לבצע גם הזמנות מקוונות באתרי האינטרנט השונים של חליפות מסוג טוקסידו, כמובן בהתחשב בדיוק המידות גופם.

 

בוטיק רוסו- חליפות לאירועים רשמים במיוחד

 

אומנם בארצנו לא נוהגים הגברים ללכת לאירועים רשמיים, אך עדיין ניתן למצוא חליפות טוקסידו בבוטיק רוסו. בוטיק ובית האופנה הגדול בראשון לציון יעזור לכם להתאים ולגבש כל פרט בחליפה זו, כמו כן בעזרת יועצי האופנה של רוסו, תוכלו לקבל הסבר פרטני לגבי כל חלק וחלק הנועדים להשלמת מראה רשמי בחליפות מסוג זה. עם בית האופנה רוסו לא תצטרכו להסתבך כלל במציאה והתאמה של חליפות לאירועים מיוחדים מסוג טוקסידו. רוסו מעניקים שירות אדיב וישיר לקהל לקוחותיו,הן באמצעות מענה פרונטאלי והן באמצעות מענה לפניות הציבור האינטרנטיות המתקבלות על ידי פנייתם של הגברים באתר הבית. בית האופנה רוסו, נחשב לבוטיק איכותי ואמין במרכז הארץ. תוכלו להסיר דאגה מלבכם, כאשר אופנת בוטיק רוסו מבטיחה לכם להפוך את לבושכם לרשמי ומכובד.

 

 


הוספת מאמר