• 03-05-2016
  • מאת kidumyashir

חליפות לעסקים- הכרטיס הביקור שלך

חליפות לעסקים- הכרטיס הביקור שלך

 

ידוע כי הרושם הראשוני המתקבל אצל כולנו במספר השניות הראשונות על האדם העומד ממולנו, נקבע על פי המראה החיצוני שלו ולבושו ורק לאחר שיחה מתמשכת הדעה הראשונית תחול בשינוי. כאשר מדובר באנשי עסקים, קיים דרס קוד של חליפות לעסקים, לחליפות אלו תהיינה השפעה טובה על הרושם הראשוני עוד לפני שיכול הדו שיח. אין ספק כי השפעה זו, עוזרת לנו לבנות תדמית של איש עסקים סמכותי,עמיד, מתוחכם ומשכנע. כל בעל העסק צריך חליפות המתאימות לפגישות עסקיות, פרזנטציות וכנסים מקצועיים. המראה החיצוני שלנו משפיעה באופן ישיר על הסובבים וקובע על ההתרשמות שלהם לגבינו על ידי הנוכחות שלנו ושפת הגוף, כלומר: אנשי עסקים, הבאים לראיונות עבודה לבושים בחליפות המיועדות לעסקים, נראים הרבה יותר עם ביטחון ורצינות וגם אם מדובר בבחור צעיר אשר החל את דרכו ומנסה להתקבל לעבודתו הראשונה כאיש עסקים.

 

כיצד ניתן ליצור מראה עסקי?

 

על מנת ליצור מראה עסקי נכון, יש להתחיל קודם לכן מהפאן המקצועי בו אתה עובד, כלומר אם מדובר בעורך דין המבלה את רוב זמנו בפגישות עסקיות מול לקוחותיו ובבתי המשפט, חשוב שלחליפתו תראיינה בהתאם. חליפות לעסקים ניתן לרכוש במגוון רחב של חנויות ובוטיקים ברחבי הארץ, אך יש לדעת להתאים אותם לכול אדם ולכל עסק בהתאם, יש לדעת להתאים את הצבעים של חליפות, חולצות, עניבות ואביזרים הנלווים, כמו: משקפיים, שעון, תיק, נעליים וגרביים תואמות ועוד... יש לשים לב, לכל פרט בלבוש לפני פגישת עסקים חשובה בהתייחס לעונת השנה השונות. ישנן חליפות בצבעים סטנדרטים שונים, המתאימים לאנשים עסקים ספציפית כגון: כחול פסטלי, חליפות שחורות, חליפות אפורות כהות ועוד..  הדבר החשוב הוא לדעת לבחור את צבע הנכון והמתאים לסגירת פגישת עסקים טובה.

 

בוטיק רוסו-חליפות לעסקים

 

בוטיק "רוסו" השוכן במרכז העיר ראשון לציון הוא בית האופנה המרכזי והגדול לכל גבר, ניתן למצוא בו מגוון רחב של חליפות לעסקים, המתאימות למבנה גופו של כל גבר וגבר. בעזרת יועצי אופנה מבית רוסו, תוכלו למצוא בקלות את החליפה האידיאלית עבורכם. בוטיק רוסו מציע לכם גם עזרה בהתאמת חולצות מכופתרות, נעלי גברים, עניבות ואקססוריז נלווים. בעזרת אתר הבית של בוטיק חליפות גברים רוסו, תוכלו להתעדכן בקולקציות חדשות היוצאות מבית האופנה הגדול. בית האופנה רוסו, דואג לשלמות המראה החיצוני שלכם על ידי ייצור והתאמה של חליפות שונות, בהתחשב בטעמו האישי של כל גבר.


הוספת מאמר