• 03-05-2016
  • מאת shlomy212

בחירת קייטרינג לשבת חתן מוצלח

להרשים ולארח ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר לעשות בחירה נכונה, טעימה ונעימה. ובכן, קל לעמוד בכל הדרישות הללו מצד אחד, אך מצד שני כולן חשובות מאד להצלחת האירוע שלכם. אם אתם על סף בחירה של קייטרינג לשבת חתן, אנו שמחים לעזור לכם לבחור על פי טעמכם. לשם כך ריכזנו את האפשרויות, הכירו אותם מקרוב.

צמחוניים? בוחרים בקייטרינג חלבי

רוב האורחים שלכם סולדים מבשר? לא יכולים לראות עוף? מעדיפים צנוברים ושורשי ירק? הרי שכדאי לכם לבחור קייטרינג לשבת חתן על טהרת הצמחוניות. בקייטרינג מהסוג הזה תוכלו לבחור מנות שכוללות הכל למעט בשר ודגים או כל מוצר מן החי. סלטים, קישים, מיני פסטות, מנות של ירק מבושל ועוד. כמובן שבמידה ותרצו לשלב גם כמה מנות טבעוניות תוכלו לדרוש זרת בקלות.

חובבי בשר? הולכים על קייטרינג עם מנות לקרניבורים

הקהל שלכם הוא בדיוק להפך מהז'אנר הצמחוני? קהל שחובב בשר ואם אפשר אז הרבה ממנו לא יוותר לכם על מנות איכותיות לכן כדאי לכם אם כך לבחור קייטרינג לשבת חתן שיודע איך לטפל בבשר וליהנות ממנו. בחירת קייטרינג מסוג זה תשדרג שפע של מנות מיוחדות על טהרת העגל, הבקר, הכבש והדגה בישראל. תוסיפו תוספות מיוחדות, סלטים במבחר גדול, שפע קינוחים ואיזה דרינק קטן ויש לכם יופי של תפריט.

מזרחי, רומני או פולני?

כמובן שישנם לא מעט חברות שמעניקות שירותי קייטרינג לשבת חתן או לכל אירוע שתבחרו במגוון טעמי "עדות". תוכלו לזלול מנות קלאסיות מהמטבח הרומני, להציע שפע של מנות מהמטבח המרוקאי, הטוניסאי, האסייתי ועוד ועוד, על פי טעמכם ודרישות הקהל שלכם.

כל שעליכם לעשות הוא למצוא את חברת הקייטרינג שמבשלת לטעמכם, כזו שיודעת להוציא מנות יפות, אסתטיות ברמה הגבוהה ביותר. אל תזמינו בלי לטעום. רגע לפני שאתם סוגרים עסקה בקשו להגיע וליהנות מהאוכל כך שתוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.הוספת מאמר