ארועים ושמחות

  • 08-05-2016
  • מאת sanitatziaco

שירותים נכים לאירועים בטבע

כל תכנון אירועים המתקיים בחוץ או בחיק הטבע אמור לקחת בחשבון את הצרכים הבסיסיים של כלל האנשים. אין זה מספיק להתקין שירותים ניידים לנוחיות האורחים, אלא יש חובה חוקית ומוסרית לספק את צרכיהם של האוכלוסיה בעלת הצרכים המיוחדים, ובמקרה זה  - להתקין גם שירותי נכים. שירותים מהווים חלק חשוב ומרכזי באירוע. רבים מתמקדים באוכל, מוזיקה, תאורה ותפאורה ושוכחים שללא מתן מענה לצרכים האנושיים הבסיסיים יותר, האירוע נדון לכישלון. האנשים לא תמיד זוכרים שירותים מטופחים ונוחים, אבל הם לעולם לא ישכחו חווייה מזעזעת ובלתי נעימה שתקשר לאירוע. בעבר, התקנת שירותים לנכים נחשבה לעבודה מורכבת ומסורבלת, אך היום אין הדבר כך. ההתקנה נעשית בקלות ובמהירות, בדיוק כמו התקנה של כל שירותים ניידים אחרים המיועדים לאירועים. 

את השירותים ניתן להתקין בכל מקום, בכל תנאי שטח ובכל האזורים הגיאוגרפיים. שירותי נכים מודרניים ניתנים להקמה ולהתקנה טבע, בחוף היום, בחצר הפרטית ובכל מקום בו מתקיים האירוע. התקנת השירותים נעשית הסמןך למועד האירוע וניתן להשאיר אותם באתר לכל פרק הזמן שרוצים. ניתן למצוא את השירותים במגוון פרויקטים ואירועים בטבע, כגון: חתונות, בר/בת מצווה, הופעות, ירידים, פסטיבלים, כנסים, תצוגות, ימי כייף, ימי חברה ועוד. 

עיצוב השירותים מאפשר הנגשה מקסימלית לנכים, כולל רמפה המאפשרת עליה עצמאית, דלת כניסה רחבה, ידיות אחיזה וכיור בגובה מותאם. השירותים עצמם מתהדרים בעיצוב מפואר ויוקרתי, אשר יהפוך כל אירוע למיוחד ונוצץ יותר. לנוחיות המשתמשים, בכל תא שירותים ניתן למצוא אסלה מחרסינה, כיור במראה יוקרתי, מראה, מתקן לסבון, נייר טואלט רך, פתחי אוורור, פח אשפה ותאורה המותאמת לסגנון האירוע.