עיצוב הבית

  • 13-05-2016
  • מאת avitheking12

מזרונים בריאים לילדים – דגשים חשובים

מה חשוב לדעת כשבוחרים מזרונים לילדים? האם עליי לבחור את המזרון היקר ביותר? האם ניתן להתפשר על מזרן זול ופשוט? איזה מזרון הוא הבריא ביותר בעבור ילדים? כאן תוכלו למצוא טיפים שימושיים לבחירה נכונה של מזרונים לילדים, בחירה שתבטיח להם שינה בריאה, בטיחותית ושקטה בעבורכם.

מזרון אורתופדי

ללא כל ספק כדאי יהיה לבחור מזרון אורתופדי לילד, אלו הם מזרונים אותם מתכננים מראש למתן תמיכה מלאה לעמוד השדרה, מזרנים מומלצים בעבור ילדים. כל ילד ישן כ-10 שעות ביום, עלינו לוודא כי חוליות הגב שלו מקבלות את התמיכה הנכונה. שימו לב, ניתן לרכוש מזרון אורתופדי איכותי בעבור ילדים במחיר שווה לכל כיס.

מזרונים לתינוקות ופעוטות

המזרון הראשון אותו נרכוש הוא מזרון למיטת תינוק, אותו המזרון יוכל לעבור עם הפעוט למיטת מעבר. כאשר בוחרים מזרון לתינוק חשוב לברר מהן החומרים מהם עשוי המזרון ולבחור רק מזרונים העומדים בתקן של מכון התקנים. שימו לב להתאמה בין מידת המזרן לבין מידת המיטה, כמו כן, כדאי להעדיף מזרנים עם בדים נושמים נוחים לניקוי. הניסיון שלנו כהורים מביא גם המלצה על מזרון אטום שאינו מאפשר חלחול של נוזלים אל השכבות הפנימיות.

איזה מזרון לקנות לילד?

המיטה הבאה אליה יעבור הילד היא מיטת נוער, המזרון הזה ילווה אותו למשך שנים וכדאי לבחור בהתאם מיטה איכותית עם מזרן איכותי ואורתופדי. מזרני ויסקו או לטקס מעניקים תמיכה טובה לגב, ההמלצה שלנו היא כיסוי כותנה נעים למזרן.

על מה לא מתפשרים?

1.      תו תקן.

2.      התאמה בין המזרון לבין גודל המיטה.

3.      דרגת קשיחות מתאימה לנוחות של הילד, יהיו שיעדיפו מזרנים קשים בעוד אחרים יעדיפו מזרנים רכים.

4.      חומרי גלם איכותיים ובטיחותיים.

5.      מחירים הוגנים.


הוספת מאמר