יעדים בארץ

  • 15-05-2016
  • מאת shlomowebsem

חופשת חורף בירושלים

מלונות בירושלים מציעים לכם חופשת חורף מפנקת בעיר הבירה של ישראל. כעת העונה שבה אין תפוסה מאוד גבוהה אצל מלונות ירושלים ולכן אפשר לצאת לחופשה בבית מלון שנמצא בירושלים במחיר שהוא נוח וזול יחסית לשאר עונות השנה. מלונות בירושלים מציעים לכם חופשה באחת הערים המעניינות בעולם שקדושה ליהודים לנוצרים ולמוסלמים.

ירושלים

בירושלים יש את העיר העתיקה עם הכותל המערבי. בירושלים יש את עיר דוד, ומנהרות הכותל. בירושלים נמצאים הכנסת, בית הנשיא ובית ראש הממשלה. בירושלים נמצא אתר ההנצחה בגבעת התחמושת לזכר הנופלים במלחמת ששת הימים. בירושלים יש את מוזיאון יד ושם שהקימה מדינת ישראל לזכר השואה והגבורה של העם היהודי בתקופת מלחמת העולם השניה. יש בירושלים את מעלית הזמן בה השחקן המפורסם חיים טופול, לוקח אותנו אל השכבות השונות של העיר ירושלים המסודרות על גבי ציר הזמן. ניתן לחוות מסע זה בשמונה שפות שונות: עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית, סינית מנדרינית, איטלקית, רוסית וגרמנית. בירושלים שוכן מוזיאון ישראל, החשוב והגדול במוזיאוני מדינת ישראל. הוא נפתח כבר בשנת 1965, ישנם בו מעל לחצי מיליון חפצי אמנות המייצגים את תרבויות העולם השונות מתחילתן ועד לימינו אנו. באגף שנקרא בשם, היכל הספר, נמצאות מגילות מדבר יהודה ("המגילות הגנוזות") וגם כתבי יד עתיקים ונדירים של התנ"ך. בירושלים נמצא בית המשפט הגבוה לצדק וגם שוק מזון ססגוני שנקרא שוק מחנה יהודה, שלאחרונה הפך בעידוד עיריית ירושלים, למרכז בילוי גם בשעות הלילה.

שירותי מלון

בחלק של מלונות ירושלים יש ספא מפואר, חדר כושר מצויד במיטב הציוד, סאונה רטובה, סאונה יבשה, מגרשי טניס, מסעדות מצוינות, בריכת שחיה מקורה, שרות חדרים של עשרים וארבע שעות ביממה, שירותי שמרטפות, מועדון לילדים עם שפע פעילויות שונות, בית כנסת, גישה לרשת האינטרנט, שירותי גיהוץ, חניה, וגם תוכניות בידור למבוגרים. חופשת חורף בירושלים מאפשרת לכם אם התמזל מזלכם לראות את העיר ירושלים מכוסה במעטה של שלג לבן, ואפשרות לצלם את העיר המושלגת ואת עצמכם על רקע העיר המושלגת. בבתי המלון יש חדרים בגדלים שונים וגם סוויטות בגדלים שונים. בחלק מבתי המלון יש מרכז עסקים כך שאפשר לשלב בהם עבודה וחופשה. לסיכום, חופשת חורף בירושלים היא חופשה מעולה, ושונה מכל חופשה אחרת שמציעים לכם. מלונות בירושלים מחכים לכם שתגיעו לחופשת חורף בעיר. אז זהו הזמן להזמין חופשה אצל מלונות בירושלים.


הוספת מאמר