יעדים בארץ

  • 17-05-2016
  • מאת avitheking12

טיפים שימושיים לטיול עם ילדים : בחירת אטרקציות בדרום ועד אמצעי זהירות

יציאה לטיול עם ילדים דורשת תכנון מוקדם, כיף מאוד להיות ספונטניים אך עם ילדים יהיה זה הרבה יותר קשה לצאת לטיול ללא הכנות מתאימות. אם אתם ההורים מכינים שיעורי בית ומקפידים לבחור בקפידה אטרקציות בדרום ומקומות מעניינים לעצירה בדרך הילדים נהנים הרבה יותר. כל הורה יודע כי טיול משפחתי מהנה ומוצלח הוא בראש ובראשונה טיול בו הילדים נהנים, ילדים משועממים או רעבים יהיו אתגר בעבור ההורים.

כאן תוכלו למצוא טיפים שימושיים לקראת יציאה לטיול עם ילדים, אם אתם מחפשים אטרקציות בדרום לילדים אנו ממליצים לכם על חוות האלפקות היפה במצפה רמון, כאן תוכלו למצוא מבחר אטרקציות בדרום לילדים ולכל המשפחה. חוות האלפקות מארת ימי גיבוש וכיף לעובדים, בקרבת החווה תמצאו במצפה רמון תצפיות כוכבים מדהימות וגם פתרונות אירוח.

דגשים לקראת טיול עם ילדים

1.      חיסכון הוא לא מילה גסה, כדאי לברר מראש איפה אפשר למצוא אטרקציות בדרום בזול, איפה אפשר למצוא בתי מלון במחירים טובים, מסעדות ועוד.

2.      קחו עמכם תיק עזרה ראשונה עם תרופות בסיסיות בהן אתם משתמשים באופן קבוע כאשר אחד הילדים לא מרגיש טוב.

3.      תמיד כדאי שיהיו ברכב בגדים להחלפה לכל ילד, מגבות, כריות, שמיכות קלות, מים לשטיפת פנים ורחצת ידיים, מגבונים.

4.      גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ כדאי להצטייד באמצעי הגנה מפני השמש, לטיול בדרום יוצאים עם כובעים, קרם הגנה וביגוד מתאים.

5.      הקפידו ללמד את הילדים לזהות נחשים או עקרבים ולהתרחק מהם מיד.

6.      חטיפים ושתייה קרה יהיו הרבה יותר זולים כאשר נרכוש אותם במרכול השכונתי ולא בעמדות המכירה באתרי הנופש. מומלץ לארגן מראש חטיפים, כריכים, פירות ושתייה קרה בצידנית.

7.      אל תשכחו לצלם!


הוספת מאמר