• 23-05-2016
  • מאת morbarel

כמה עולה לנו חימום תת רצפתי?

כמה עולה חימום תת רצפתי

עלויות חימום הבית במהלך השנים האחרונות נסקו מעלה וצרכנים רבים חיפשו פתרונות יעילים וחסכניים לחימום הבית. מלבד הצורך בחיסכון עלתה גם המודעות הגבוהה מאד לאיכות הסביבה, ובעזרת פתרונות חדשניים לחימום הבית ניתן לראות שיותר צרכנים רוכשים את מערכת חימום תת רצפתי ובכך נהנים גם מחיסכון משמעותי במשך החורף וגם שומרים על איכות הסביבה.

בדיוק לפי החוקים

החוק הפיזיקאלי אומר שהחום מתחיל מלמטה ועולה ומתפזר בחלל, ובדיוק בשל עובדה זו שכמובן אין וויכוח איתה, שיטת חימום תת רצפה בדיוק עובדת כך, מתחילה מלמטה בעזרת צינורות וגופי חימום המפזרים חום ופוגעים בתקרה ובכך ניתן לחמם את הבית בצורה יעילה ואפקטיבית ביותר ביחס לשאר פתרונות החימום הקיימים בשוק.

בעזרת שימוש באמצעות חימום תת רצפתי ניתן לחסוך עלויות וליהנות מחימום הבית בצורה משמעותית ביותר.

כמה עולה חימום תת רצפתי ? ובכן ניתן לחלק זאת לשני חלקים ישנו חימום תת רצפתי המושתת על חשמל, ויש חימום תת רצפתי המושתת על מים.

התקנת מערכת חימום תת רצפתי חשמלית תעלה בין 120-160 ₪ למ"ר . בחישוב גס אם גודל הדירה בסביבות 100 מ"ר מדובר על הוצאה של כ 15 אלף ₪.

כמובן תלוי בגורמים רבים: כמה חדרים יש בדירה, ובמידה ויש שתי קומות האם בשתי הקומות נדרשת התקנה של מערכת חימום תת רצפתי וכ'ו.

תשתית התקנת מערכת חימום תת רצפתי המתבססת על מים היא יותר יקרה ותעלה לצרכן כ-20 אלף שקלים (נכון לשנת 2016) לכל 100 מ"ר. לכך יש להוסיף את עלות משאבת חום שהינה כ 20 אלף שקלים נוספים לבית של כ-140 מ"ר. ההוצאה הראשונה היא בהחלט גבוהה אבל לאורך זמן החיסכון יורגש בהפעלת המערכת. בניגוד לחשמל שהוא יקר יותר, אבל העלות נמוכה יותר.

כמובן הכל נתון לשיקול דעתכם ובכדי להגיע להחלטה מושכלת ונכונה חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום. תשובות בתחום זה תוכלו לקבל בחברת גדיר מערכות. צוות סבלני, מקצועי ויעיל יספק לכם את כל המידע בתחום ויבדוק יחד איתכם כמה עולה חימום תת רצפתי לפי הצרכים שלכם. מעוניינים? פנו עוד היום ותקבלו את כל המידע.

 

 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר