• 26-05-2016
  • מאת Adva11

טיפים חשובים לאריזה איכותית

אז החלטתם סופית כי אתם רוצים לעבור אל אחד מן הפרויקטים החדשים שמוקמים בעיר חדרה בשל העלות הנהדרת עבור מפרט עוד יותר נהדר של דירה מרווחת והרבה מאוד מתקנים חשובים עבור גידול הילדים שלכם בצורה הכי נעימה ונוחה, לאחר חיפוש וקצת משא ומתן מול נציג המכירות הצלחתם לחתום על עסקה משתלמת וכבר אתם לא מאמינים כי הגיע הרגע להתחיל ולארוז את כל הרכוש הרב שצברתם ברבות השנים בחיים בעיר אחרת. לפני שאתם פונים אל חברת הובלות בחדרה על מנת לקבל הצעת מחיר ולסגור איתם את התאריך עבור ההובלה של כל הציוד יקר הערך שלכם אל הדירה החדשה, אתם צריכים ללמוד כמה טיפים שיסייעו לאריזה להיות הכי יעילה שאפשר.


אורזים את זה נכון

דבר ראשון הקפידו להכין מספר נכון של ארגזים אותם אפשר להשיג מכל מיני חנויות או לרכוש בעצמכם כמה, על גבי כל ארז יש לרשום את התכולה שלו ולאן הוא מיועד כדי שבעת הפריקה תוכלו לכוון את הסבל לגבי מיקום של כל ארגז ולערום יחדיו ארגזים ששייכים אל אותו החדר.

שנית, סמנו בצורה בולטת אביזרים שהינם שבירים ותמיד עטפו אותם בנייר, אם אפשר השיגו מראש גליל של פצפץ שיכול לשמור על כל אלה מפני שבירה בצורה נהדרת.

שלישית, מוצרים שבהם אתם עדיין משתמשים השאירו לקראת סיום כדי שתוכלו להמשיך ולהשתמש בהם עד לרגע האחרון ורק אז ארזו אותם בארז ייעודי שהושאר ספציפית עבורם פתוח ולא חתום.

לבסוף, בררו מראש עם חברת הובלות בחדרה מה השירותים שהתשלום מולם מקנה והאם ישנה עזרה עבור אריזה או תשלום נוסף עבור פעולות נוספות כדי לא להיות מופתעים ממחיר שגדל לאחר סיום ההובלה.


הוספת מאמר