ארועים ושמחות

  • 27-05-2016
  • מאת Adva11

מזכרת מושלמת מהחתונה

אם תשאלו את החתן והכלה מה הוא הרגע הכי מרגש שהיה להם במהלך כל החתונה כולה, הרי שכולם יאמרו בפה מלא כי הרגע הזה הוא כמובן רגע החופה והקידושין שבתחילה צועדים אליו כאשר התקליטן מתחיל לנגן את השיר שבחרתם בקפידה ואתם חולפים על פני כל המשפחה והחברים הטובים שמוחאים כפיים, ואז אתם עוצרים לרגע על מנת להביט האחד בשנייה מורידים את ההינומה וממשיכים אל עבר המקום בו כבר נמצאים ההורים, העדים והרב שמחתן אתכם.

המוזיקה מפסיקה והרבה מתחיל לקדש אתכם ואולי זמר ולספר איזה שהוא סיפור שקשור במעמד הקדוש והמיוחד הזה. הגברים שנמצאים תחת החופה וגם אלה שנמצאים באזור של מעמד דתי זה ראוי כי יחבשו כיפה כפי שעושים בכל מעמד קדוש לדת היהודית, וזה אחד החשובים שבהם. עבור רגע זה רצוי כי תהיינה כיפות לחתונה שמאפשרות לכל הגברים להיות שותפים למעמד של חופה וקידושים כדת ישראל עם כיפה שמכבדת את החתן והכלה גם כן.


מזכרת נפלאה מאירוע מרגש

אין כמו הרגע של החופה ולכן לא מעט חתנים וכלות חושבים על הדבר הכי לגיטימי ששיך אל האירוע החשוב של חייהם וגם מאפשר לשמר איזה מזכרת נהדרת מיום חשוב זה, במה מדובר? בכיפות כמובן. 

אולי אלה שלא ממש מחוברים אל הדת למעט כמה מנהגים חשובים כמו חתונה עם רב לא יתחברו אל הרעיון של מתנות מסוג של כיפות לחתונה לאורחים, אבל רבים אחרים מאוד ישמחו להניח באזור של החופה סלסלה עם כמות מספת של כיפות שנבחרו על ידם עבור החתונה ועליהן אף מודפס התאריך של החתונה והשמות של החתן והכלה, כפי שרואים בלא מעט מזכרות מאירועים. אז במקום לבחור בעוד צמח, סבון או ממתק בתור מתנה צנועה לאורחים, פנקו אותם באמת עם כיפה שתאפשר להם להיות נוכחים בענווה באירוע המרגש שלכם.


הוספת מאמר