• 30-05-2016
  • מאת bak036

מסעדות בהרצליה מומלצות

במשך זמן רב גרנו בתל אביב, אבל כשהגיעה השעה לעזוב, אחד הדברים שהיו חשובים לנו זה לגור בעיר שיש בה מה לאכול. וכך אחרי לא לא מעט חיפושים הגענו להרצליה. שמחנו לגלות כי מגוון המסעדות בהרצליה רחב מאוד. אם רוצים ליהנות משמש ומרוח נעימה ולא יודעים בדיוק מה רוצים, ניתן לבחור מקום מתוך מגוון המסעדות שלאורך חוף הים. 

בדרך כלל יהיה בהן תפריט עשיר וגם מגוון רחב של משקאות אלכוהוליים שילוו את הארוחה. האזור מושך גם תיירים רבים, ואולי זו אחת הסיבות שהאוכל והשירות הם בדרך כל ברמה מאוד גבוהה ותמיד נעים לחזור לשם. גם במרינה של הרצליה ניתן למצוא מסעדות מצוינות  ולפעמים אנחנו אוהבים לשבת שם במסעדת דגים טובה במיוחד אחרי שעשינו קצת שופינג בקניון הצמוד. אבל חוץ מאזור החוף והנמל יש מסעדות בהרצליה גם באזור התעשייה וניתן למצוא שם מקומות טובים לא פחות. אם הגעתם למסעדה ונודע לכם שאין שולחן פנוי, תשמחו לגלות כי יש באזור מקומות נוספים. ככה שגם אם הגעתם כדי לאכול סושי  תוכלו לשנות את דעתכם כשתגלו את בר הטאפס הנפלא או את מסעדת הבשרים הנהדרת הסמוכה להן. 

עם הזמן הבנתי כי ההבדל העיקרי בין הרצליה לבין תל אביב (בתחום המסעדות) הוא שבהרצליה, בניגוד לתל אביב, יש איפה לחנות. זאת גם הסיבה היחידה שבזכותה הצלחתי לשכנע חברים תל אביביים להגיע לבקר אותנו בהרצליה. "אני לא מאמין שהגעתי עד לכאן" אמר אלעד והוסיף "בתל אביב יש מקומות הרבה יותר טובים לאכול בהם". הבטחתי לו  שגם המסעדות בהרצליה הן נהדרות לא פחות והזמנתי לנו שולחן במסעדה האהובה עלי. מיד כשהגענו ראיתי שאלעד מתחיל קצת להירגע. המארח קיבל את פנינו בחיוך ואחרי שישבנו לשולחן והזמנו את המנות יכולנו גם להתחיל ליהנות מהאווירה והמוזיקה.

 אני הזמנתי סביצ'ה סלמון שהצטערתי שנגמר וקרפצ'יו שהיה חתוך בדיוק במידה הנכונה. אלעד בחר בסינטה וכשסיים לאכול אותה הסכים לומר את אחת המחמאות הכי גדולות שלו:  "לא רע בכלל...". מיד אחר כך הוא הוסיף: " אני חשבתי שמסעדות בהרצליה זה ז'נאר שכולל בעיקר ג'אנק פוד ומקומות יקרים לתיירים". צחקתי "לא כי בתל אביב אין בכלל מלכודות לתיירים". הוא רק חייך. יין הבית האדום שהזמנו הגיע בקנקן והספיק לכולם, ואחרי שנחנו קצת החלטנו ללכת לטיול קצת לאורך הים. "טוב. אני מודה שנהניתי" אמר אלעד "נו" שאלנו "אז נראה אותך כאן שוב?". "למה לא?" ענה "איפה שיש אוכל טוב – אני בא". ובאמת מאז אכלנו בלא מעט מסעדות טובות בהרצליה.

 

 


הוספת מאמר