עיצוב הבית

  • 31-05-2016
  • מאת sharonkal80

איך לבחור מעצבת פנים בצפון?

יותר ויותר ישראלים בוחרים לעצב את הבית שלהם בעזרת אשת מקצוע בתחום עיצוב הפנים, שהרי רק בדרך זו ניתן להבטיח מרחב מגורים מוצלח במיוחד, כלומר גם פרקטי מאוד וגם אסתטי להפליא, גם כזה שמנצל כל ס"מ (שכן בימינו נדל"ן הוא עסק יקר וחבל שיישארו שטחים מבוזבזים או לא מנוצלים בצורה אופטימלית) וגם משאיר מרווח נשימה לבני הבית ולא הופך את החלל לדחוס וצפוף יתר על המידה, גם מתחשב בהעדפות של כל מי שגר במקום וגם נהנה מעמוד שדרה ומקוריות. בהתאם כדאי להקדיש תשומת לב לבחירת מעצבת פנים בצפון – כך שתהליך העיצוב אכן יוביל לתוצאה מושלמת.

חיבור רגשי אמיתי

כמובן שאין טעם לבחור מעצבת פנים בצפון שלא מציגה תעודות על לימודים רלוונטיים וניסיון (גם אם מועט יחסית) – אבל הדבר החשוב ביותר הוא לא תעודה כזו או אחרת או ספרי פרויקטים, מרשימים ככל שיהיו, אלא דווקא החיבור הרגשי ביניכם לבין אשת המקצוע שאת שירותיה אתם שוקלים לשכור.

עיצוב בית בצפון הוא תהליך אינטימי, שלעתים נוגע בנקודות רגישות ובעמקי נפשנו, שהרי "בית" הוא הרבה יותר ממרחב מגורים ואוסף חדרים. בהתאם חשוב מאוד לוודא כי ביניכם לבין המעצבת הנבחרת ישנו חיבור רגשי אמיתי שיאפשר לכם לבטא בפה מלא את כל תשוקותיכם וחלומותיכם, כולל אלה הכמוסים, ובמקביל יאפשר למעצבת לתכנן את הבית המתאים ביותר עבורכם ועבור מי שאתם, ולא עוד בית.

איכויות חשובות נוספות אצל מעצבת פנים בצפון

עוד איכות שכדאי לחפש אצל מעצבות פנים בצפון שעומדות על הפרק היא איזון – איזון בין קשב מלא לצרכים שלכם ולטעם שלכם (בין אם לגבי מיקום חדר השינה, בין אם לגבי ריצוף האמבטיה או חיפוי קירות המטבח ובכלל) לבין הבעת דעה ברורה וזאת מתוך יושרה מקצועית מלאה. ההחלטה הסופית בכל מקרה שבו מתעוררת דילמה לגבי העיצוב של הבית היא כמובן שלכם, אולם מעצבת פנים בצפון שתהסס להביע עמדה שונה משלכם בעצם מונעת מכם בחירה אמיתית ועל כן אפשרויות שעשויות לשדרג משמעותית את התוצאה הסופית – שכמובן משפיעה במידה ניכרת על איכות החיים שלכם לאורך שנים רבות.


הוספת מאמר