• 05-06-2016
  • מאת Adva11

משקיעים בנדל"ן מסחרי

יש לכם סכום כסף משמעותי שאותו אתם רוצים להשקיע על מנת שהוא יעשה יותר מאשר להרוויח כמה מאות שקלים לשנה, ואתם לגמרי לא מעוניינים להתחיל ולהתעסק עם תיק ניירות ערך שבו תתחילו לשלם לא מעט כסף עבור עמלות יחד עם הפסדים שבהחלט מתרחשים במידה מועטה או במידה רבה במניות שמניבות רווחים בסיכון גבוה? יש אפשרויות השקעה אחרות מלבד להשקיע את הכסף בפיקדון או בניירות ערך, במידה ואתם לא יודעים ישנו שוק שלם של סוחרים אשר מבצעים את ההשקעה של הכסף שלהם ברכישה של נדל"ן, ממש כמו במשחק של מונופול שבו היינו כולנו משחקים כאשר היינו קטנים. 

ההבדל הוא שכאן הרווחים הם בעשרות אחוזים והם אמתיים, בכסף אמיתי ולא כזה שמיוצר עבור משחקים. אחת ההשקעות שסוחרים בנדל"ן יודעים לבחור בקפידה היא עבור משרדים למכירה בתל אביב, שתמיד מצליחה לגייס את גורם המשיכה העילאי של עסקים מכל התחומים לעיר זו.


מנצלים הזדמנויות לרכישת נדל"ן

עד כמה באמת משתלם לבצע השקעות בנדל"ן מסחרי? מספיק לשאול בעל עסק שמחפש אחר נכנס באחד מן האזורים שבהם הזירה העסקית פורחת על מנת להבין עד כמה הוא מתקשה למצוא נכס פנוי להשכרה. הדרישה עבור משרדים באזורים הפופולאריים עבור עסקים בתל אביב גדולה בהרבה מן ההיצע וכאשר מוצע נכס אטרקטיבי במחיר שאף הוא מאוד מפתה הוא נחטף די במהירות לכל מי ששומר על ערנות ומרבה במחיר.

הבחירה של משרדים למכירה בתל אביב בתור השקעה יכולה להיות השקעה עם מינימום של סיכון והרבה מאוד תשואה שמגיעה בצורה של בעלי עסקים שתמיד מחפשים אחר נכס שיהיה במיקום מעולה בתל אביב, כך שכל מה שנותר הוא לאתר את הנכס הבא ולראות הרבה יותר מכמה מאות שקלים לשנה ברווחים מההשקעה הזו.


הוספת מאמר