ארועים ושמחות

  • 06-06-2016
  • מאת sherlysh

מצגת לבת מצווה – האם כדאי ואיך להכין אותה לבד?

בת מצווה הוא אירוע קלאסי להכנת מצגת תמונות מרגשת עם סאונד. במצגת כזאת תוכלו לספר את הסיפור האישי של כלת בת המצווה, לבנות עלילה המבוססת על תכונות האופי המרכזיות שלה, תחומי העניין או התחביבים שמאפיינים אותה, ואולי אפילו לבנות דמות מרתקת ומעניינת, שתוכל להשפיע על תפיסת הערך העצמי של ביתכם ואף על האופן בו היא נתפסת על ידי אחרים. השאלה היא האם יהיה זה נכון מבחינתכם להכין מצגת לבת מצווה באופן עצמאי, או שמראש עליכם להסתייע באיש מקצוע.

יש לכם גישה מלאה לכלי עבודה באינטרנט

ובכן, אם יש לכם גישה אישית למחשבים וטכנולוגיה, ואם אתם יודעים לקלוט מהר ולעבוד עם תוכנות עיצוב וסאונד, אין שום סיבה שלא תוכלו לעשות את זה בעצמכם. לרשותכם שורה של תכונות גרפיות כדוגמת פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש, אינדיזיין, עורך הסרטים של מיקרוסופט וכדומה. בחיפוש קצר באינטרנט תוכלו למצוא שורה של תוכנות מקצועיות המציעות לכם גרסאות און ליין לעריכת תמונות, עריכת מוסיקה ובניית מצגות מקצועיות, שאולי אפילו אתם טרם ראיתם כמותן.

היתרונות והחסרונות שבבניית מצגת באופן עצמאי

להכנת מצגת באופן עצמי ישנם כמובן לא מעט יתרונות: אתם לא צריכים להוציא שקל מכיסכם, אתם יכולים להביא את עצמכם ואת ההעדפות האישיות שלכם בצורה מלאה, אתם בונים משהו משלכם ובעמל כפיכם למען ביתכם האהובה ויש לכם שליטה מלאה על התהליך. מצד שני, אתם משקיעים בזה לא מעט זמן וישנם אנשים רבים שעבורם זמן באמת שווה כסף, ההעדפות האישיות שלכם לא תמיד עולות בקנה אחד עם הכללים המקצועיים, התוצאה יכולה להיות חובבנית ואולי גם לא נעימה לצפיה, ומאחר וזה לא המקצוע שלכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם נלחצים עם חצי מצגת יומיים לפני האירוע.

אפשר להתחיל לבד, ואם צריך תמיד אפשר לקחת איש מקצוע

הבשורה הטובה היא, שאתם לא צריכים להתחייב לשום דבר ואם אתם מתחילים מספיק זמן לפני האירוע עצמו, אתם יכולים לנסות להתמודד עם המשימה בעצמכם. אם זה לא הולך כמו שחשבתם, אם הכל יוצא לכם עקום, אם אתם לא מסתדרים עם כלי העבודה או אם פשוט נמאס לכם מהעבודה הסיזיפית, תוכלו לבחון את האפשרות להעביר את המשימה כולה לאיש מקצוע, או להיעזר באיש מקצוע בצורה נקודתית וסביב משימות מסויימות. אין צורך להחליט מראש, רק הקפידו שאתם עושים את הכל נכון ובזמן.


הוספת מאמר