• 07-06-2016
  • מאת 123itay123

רקדניות בטן - מסמר הערב

רקדניות בטן- מסמר הערב

כל אירוע, עשוי להיות מיוחד, כאשר ישנה אטרקציה כמו רקדניות בטן. חשוב להביא רקדנית מקצועית שתגרום לשמחה בקרב האורחים. בחירת המקום, העיצוב חשוב לא פחות. ניתן למצוא מגוון רב של אירועים שמזמינים אליהן את רקדנית הבטן. אירועים משפחתיים, כגון: חתונה, חינה, מסיבת רווקות, רווקים בר ובת מצווה, ימי הולדת ועוד, יתאימו לרקדנית שתגרום לאטרקציה ושמחה. ניתן להזמין את הרקדנית לסדנא בימי גיבוש וכיף לנשים, או גם למסיבות עובדים.  אירועים של קידום מכירות, נוהגים להזמין אטרקציה אוריינטלית משמחת וסקסית כגון רקדנית בטן שתפיק רוח חיים באירועים מעין אלה.

זוהי חוויה בלתי נשכחת, הן לגברים והן לנשים שנחשפים לתנועות המיוחדות ולצלילים האוריינטליים הגורמים לשמחה וקצב בקרב כולם. אם תשאלו את העובדים, מה הם מעדיפים הרצאה או רקדנית בטן, התשובה תהיה כמובן  רקדנית בטן.  יש גברים שגם הם רוקדים ריקודי בטן. ניתן לתת לרקדנית הבטן להופיע לפני הסדנה.

הפופולריות של ריקוד הבטן בישראל

בגלל שיש הרבה מעדות המזרח בישראל, המוזיקה המזרחית והערבית, כבר זורמת בעורקנו וגם מעדות אשכנז, כבר שומעים את המוזיקה הזאת באירועים, ברכב ובכל מקום. גם סדנת ריקודי הבטן, מגבשת בין אנשים ומקנה שחרור לנפש ולגוף. הרבה רקדניות בטן, יודעות להתאים את הסדנות על פי המוזמנים. רקדנית אוריינטלית, תגרום למוזמנים לקום מהכיסאות ותגרום להם להצטרף לרחבת הריקודים. מדובר על חוויה מהנה שתיחרט בזיכרונם של  האורחים או אם מדובר על גיבוש עובדים, הם לא יפסיקו לדבר על כך בעבודה. אפשר להזמין רקדניות כאלו באתר הזה: http://www.mesibot.co.il/default.asp?CategoryId=31

רקדניות עושות שמח גם באירועים בהם יש ילדים ונוער, כך היא תוכל להפעיל גם אותם שלבטח שומעים מוזיקה מזרחית ורוקדים באירועים השונים לצליליה, כך שגם עבורם זו אטרקציה חוויתית ובלתי נשכחת.

 רקדנית בטן במסיבת רווקים ורווקות

גם אירועים קטנים וגדולים ניתן להזמין אליהם רקדניות בטן, המהוות אטרקציה נהדרת. במסיבת רווקים, כאשר כל החברים עורכים מסיבת הפתעה או מארגנים לחברם אירוע מיוחד שהוא נפרד בו מחיי הרווקות, כל רקדנית מקצועית, שרוקדת ריקודי בטן, תעיד שהרבה אירועים בהם היא מופיעה הם מסיבות רווקים ורווקות, כמין מנהג קבוע ובלתי מתפשר. ניתן להביא את הרקדנית בקופסת מתנה ענקית, עטופה בסרט צבעוני ומרהיב ועוד הפתעות שעשויות להוות אטרקציה של ממש לחתן או לכלה העתידיים.

ניתן למצוא סגנונות שונים של ריקודי בטן, ריקוד בסגנון המצרי, הלבנוני, הסורי, המרוקאי ועוד. ישנן מסעדות מזרחיות ויוקרתיות שבהם ניתן למצוא רקדנית בטן קבועה, המופיעה בין השולחנות ומנעימה את זמנם של האורחים. לרוב, בהרבה אולמות אירועים, ניתן למצוא רקדניות מומלצות הרוקדות ריקודי בטן, כך שבעלי האירוע, אשר מעוניינים באטרקציה משמחת כזאת, יוכלו להיעזר בבעל האולם. גם במסיבות ימי הולדת, ניתן למצוא כי רקדנית בטן הינו דבר פופולרי והן מופיעות בבתים ובדירות לאירועים פרטיים.

 

 


הוספת מאמר