ארועים ושמחות

  • 09-06-2016
  • מאת Adva11

מתארגנים ביעילות לאירוע ברית מילה

זוג הורים שטרם ארגן אירוע לברית של התינוק שלהם ביום השמיני עדיין לא מבין עד כמה דבר זה יכול להיות מאוד מלחיץ עבור שני ההורים הטריים, בפרט עבור האם שעוד מתאוששת מן הלידה. אתם צריכים לאתר אולם לברית יחד עם כל מיני משימות חשובות לקראת האירוע ואיך עושים את כל זה מבלי להוסיף לחץ אל מועד מרגש ברמות גבוהות? קוראים את הטיפים החשובים הללו.


דברים שאפשר להכין מבעוד מועד

יש כל מיני דברים שאפשר להתחיל לתכנן עוד טרם הלידה מכיוון שלאחריה האמא והאבא הטריים יהיו די טרודים בהגשת טיפול לתינוק הקטן, לכן כל מה שאפשר לבצע טרם לכן, יכול רק להועיל.

אולם לברית – אולי אי אפשר לסגור את האולם לתאריך ספציפי כי אתם לא יודעים מתי בפועל תתרחש הלידה ומה למעשה יהיה היום השמיני לברית, אולם אם אתם מתכוונים לערוך את האירוע בנפרד מהברית אתם בהחלט יכולים לחפש אחר אולם לברית כבר חודש לפני כן. במידה ואתם מאחדים את טקס הברית עם האירוע באולם אז אתם יכולים להתחיל את המשא ומתן לגבי המחיר וללכת להתרשם מאולמות כדי להחליט איזה מבין אלה שראיתם הכי באים בחשבון עבור האירוע שלכם.

בגדים – בהחלט אפשר לדאוג לכולם למלבוש חגיגי, ואם כלולים בעניין גם אחים גדולים לצאצא החדש אז בהחלט עדיף לדאוג לכל אלה מראש כדי שתדעו מראש מה כל אחד לובש לקראת האירוע המרגש.

הזמנות – אומנם אולם האירועים בו תסגרו את העסקה יעניק לכם ללא עלות הזמנות לחלק לאורחים, אולם כאשר אתם בוחרים באירוע ביום השמיני אין ממש זמן לחלק את ההזמנות, לכן, הכינו מראש את רשימת המוזמנים. הטילו את המשימה על ההורים בהתאם למי שכבר הוזמן לחתונה שלכם ועברו על השמות החסרים/המיותרים, כך אתם יכולים לדעת כי עבודת הנמלים הזו כבר מוכנה להתקשרות ברגע האמת.


הוספת מאמר