עיצוב הבית

  • 10-06-2016
  • מאת alonpinoydir

פינוי ירושות ועיזבון

פינוי ירושות ועיזבונות

 

פינוי ירושות ועזבונות הינו תחום נרחב מאד שקשור לפינוי דירה קשר עז ומצריך מומחיות מיוחד בהערכת שווי של ירושות ועזבונות יכולת מוכחת ולמידה מעמיקה של יצירות אמנות ההערכת פריטי אמנות מכל הסוגים בפינוי ירושות ועזהבונות גם צריך להיות רגיש מאד הרי מדובר בעזבון או ירושה נושא רגיש מאד מבחינה מנטלית רגשית נפשית ורוחנית ,מצד היורש שמאידך זקוק לפינוי ירושה עזבון בכדי למקסם את הנכס בכדי להשכירו למכרו או אפילו לגור בו ולמעשה צריך לפנות ירושה עזבון, שכל חפץ בו קרוב לליבו ונרכש על ידי ההורים היקרים ומציפים בזכרונות רבים מאד

 

פינוי עזבונות וירושות

אם התמזל מזלכם וירשתם דירה, עומדת בפניכם אחת מהאפשרויות הבאות: להתגורר בה למכור או להשכיר אותה, אך בכל אחד מהמקרים יהיה צורך לפנות את הדירה מהחפצים הקיימים. לא כל אחד יודע ויכול להעריך את השווי שלהם. ישנם מומחים מעטים שקונים עזבונות וירושות,יודעים להעריך זאת נכון הרי מדובר בחפצים יד שניה וגם  הם יעשו את השירות הזה בעבורכם ואתם רק תרוויחו מכך.הסיכוי לממש את הירושה גבוהה מאד עם אותם מומחים שרוכשים ירושות עזבונות אוספים וחפצי ערך.

 

אם יש בידיכם ציוד או חפצי ערך כגון תכשיטים שעוני יד ציורי קיר ואפילו מערכות אכילה מפוארות ריהוט עתיק,שאין לכם צורך בו והוא אינו שימושי בעבורכם, תוכלו להפיק ממנו את מירב  התועלת על ידי מכירתם למי שקונה עזבונות וירושות, חברה או קניין פרטי שחייב להיות מומחה אמיתי בעל יכולה ההערכה וניסיון רב מאד בחום האמנות והן בתכולות דירה  ובדרך כלל החברה או המומחה נותנים שירות של פינוי של תכולת הדירה עזבונות ירושות וכל מקום שדורש פינוי.

 

למי מיועד השירות של קניית עיזבונות וירושות?

 

שירות זה של פינוי עיזבונות וירושות מיועד למי שיש כמות גדולה של חפצים שאין לו צורך בהם, ואו חפצי ערך שברצונו לממש אותם לכס מזומן למי שירש דירה או כל מבנה אחר והוא מלא בציוד שאינו שימושי עבורו או אנשים שיורדים מהארץ או שהם מעוניינים לחדש את תכולת הבית שלהם. החברה רוכשת מהבעלים את הציוד ובכך מאפשרת את פינוי הדירה.

 

כיצד מבצעים זאת?

 

ראשית יש לתאם פגישה עם החברה, לפגישה מגיע יועץ אשר מעריך את השווי הכולל של אותם חפצים ואו את חפצי הערך הקיימים וכן את העבודה אשר כרוכה בפינוי שלהם, הם ידאגו שלאותם חפצים יהיה שימוש הולם ועל ידי כך לעזור לאיכות הסביבה.

פינוי ירושות  ועזבונות מביא לשמירה על איכות הסביבה אנו חיים בתקופה בה הייצור רק הולך ומתגבר, דבר זה מביא  לתופעה של ייצור עודף אשר גורם לזיהום סביבתי רציני כתוצאה ממכשירים אלקטרוניים וחשמליים ואף מביא להעמסה על אתרי האשפה, גם את עניין זה החברה לוקחת בחשבון  ועל מנת למנוע את זה היא מחברת בין האנשים הזקוקים לאותם חפצים ישנים.ותורמת את מרבית החפצים לנזקקים או לעמותות חסד

 

בעידן המודרני בו ניתן לפרסם באתרי יד שניה באינטרנט כל מוצר שניתן להעלות על הדעת: ריהוט, מוצרי חשמל, משחקים וכן הלאה. ניתן לפרסם גם את המוצרים שאינם שימושיים אך כדאי לקחת בחשבון מספר דברים:

1.    צריך לצלם את כל הפריטים ולהעלות אותם לאתרים השונים

2.    יש לתמחר את המוצרים ולדעת מה השווי שלהם.

3.    קבלת טלפונים לאורך כל שעות היום

פינוי דירה


הוספת מאמר