• 12-06-2016
  • מאת avitheking12

קייטנה לילדים עם יום בריכה או ללא יום בריכה

רוב ההורים שולחים את הילדים לקייטנות במהלך חופשת הקיץ, קייטנה היא פתרון מצוין לאותם ימי חופשה בהם ההורים מבלים בעבודה. צוות הקייטנה יוצר בעבור הילדים חוויות מהנות לחופשה מלאה בכיף וצחוק. גם כאשר בחרנו בקפידה קייטנה לילדים עם מדריכים אחראים יהיו חששות כאשר הילדים יוצאים עם הקייטנה לבריכה או לפארק מים, החשש שלנו ההורים טבעי, האם הוא מוצדק?


אין ספק כי בריכת שחייה טומנת בחובה סיכון בעבור ילדים, גם כאשר הילדים שלכם אינם שובבים אתם מקפידים לא להוריד מהם את העיניים במהלך השהייה בבריכה, אם כן, האם גם המדריכים בקייטנה יעשו זאת?


בבריכה עם הקייטנה – כיצד מנהלים את יום הבריכה?


אנו כמפעילי קייטנה מסבירים להורים כי המדריכים נמצאים עם הילדים בכל רגע ורגע, לא קיים רגע אחד בו הילדים נמצאים ללא השגחה. בכל קייטנה יהיו כמה מדריכים לכל קבוצת ילדים, אנחנו מקפידים לבחור רק מדריכים אחראים, בכל יום בו הקייטנה מבלה בבריכה עירונית, פארק מים או כל אתר אחר המדריכים מתודרכים היטב כיצד להשגיח על הילדים.


נהלי בטיחות מועברים לילדים מספר פעמים, אנחנו מסבירים היטב לילדים כיצד להיזהר, הילדים שלכם הרבה יותר אחראים משידעתם. גם צוות הבריכה נמצא במקום בכדי לסייע בהשגחה ופיקוח על הנעשה. אנו מקפידים על שתייה מרובה לילדים וארוחות מזינות.


ילדי קייטנה נשארים במהלך יום הבריכה יחד קרובים אל המדריכים, הילדים אינם עוזבים את הקבוצה או מסתובבים במתחם הבריכה ללא השגחה. אנו שמחים לתת מענה להורים מודאגים בכל שעה, החשש שלכם מובן, צוות המדריכים עושה מאמצים ניכרים להשגיח על הילדים בצורה הטובה ביותר תוך בילוי מהנה בבריכה, אנחנו מציעים קייטנה מהנה וטובה בעבור הילדים וגם בעבור ההורים, כזו קייטנה גם אתם רוצים לילדים שלכם.


הוספת מאמר