עיצוב הבית

  • 14-06-2016
  • מאת avitheking12

עיצוב פנים מודרני לבית עם סגנון

מעוניינים להכניס סגנון אל הבית? ברוכים הבאים, הגעתם אל המקום הנכון, עיצוב פנים מודרני הוא המומחיות שלי. שנים ארוכות של מומחיות והכשרה מקצועית מעניקות לי את הבסיס המקצועי הדרוש לבחירת העיצוב הנכון לכל בית. פרויקטים של עיצוב פנים מודרני ניתן לתכנן בכמה סגנונות, העיצוב המודרני מביא עמו שפע של אפשרויות לסגנונות לבחירה, בעיצוב מודרני יוכל כל אחד למצוא לעצמו סגנון שהוא אוהב.

מה אני מציע?

שירותי עיצוב פנים מודרני הניתנים על ידי מעצב פנים מומחה עם שנים רבות של ניסיון בעיצוב סביבות מגורים מודרניות. בעבורי כל פרויקט הוא חוויה מרתקת ואתגר חדש, המטרה היא הענקת סביבת מגורים נוחה ומיוחדת עם הרבה סגנון לכל בית או דירה. יהיה זה אתגר למצוא את המיקום הנכון ואת העיצוב שיהפוך את הבית נוח יותר, מעוצב ומרווח, הסגנון המתאים לאורח החיים שלכם, הסגנון שיהפוך גם דירה קטנה וישנה לבית החלומות שלכם.

הביקור הראשון בבית הלקוח

מתן שירות ללקוחות הוא חלק בלתי נפרד מעבודת המעצב, בכל פרויקט עיצוב פנים מודרני יש תחילה להכיר את בני הבית ואת ההעדפות שלהם. בכדי לתכנן בעבורכם סביבת מגורים אידאלית יהיה עלינו לדעת הלקוח מרבה לארח, מרבה לצפות בסרטים, מגדל חיות מחמד, המעצב ירצה לדעת מי מתגורר בבית. ההיכרות עם הלקוח ואורח החיים שלו יסייע למעצב לבחור בעבורכם עיצוב פנים מודרני בהתאמה אישית, עיצוב שתואם את הצרכים והציפיות של הדיירים הראשיים בבית.

שפה ושמה עיצוב

הבית שלכם מספר עליכם לא מעט, הבחירות שנקבל לעיצוב הבית משמעותיות. בעזרת העיצוב הנכון הבית ישקף את התדמית שלכם, יעביר מסרים נכונים וגם יהיה נוח ומסוגנן. עיצוב פנים מודרני עוסק בבחירת רהיטים, עיצוב הקירות, עיצוב התאורה, תכנון של פונקציות אחסון ועוד.

 


הוספת מאמר