• 15-06-2016
  • מאת sharonkal80

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?

לקראת האירוע שלכם הקרוב, עוד בשלב התכנון יש לתכנן ולבחור את החברה שתספק לכם קייטרינג לאירוע שלכם. יש הרבה חברות המספקות קייטרינג לאירועים. לכן חשוב לדעת איך לבחור קייטרינג לאירועים.

חברות קייטרינג לאירועים בעלות ניסיון

בבואכם לבחור את חברת הקייטרינג שתתאים לאירוע שלכם, ההמלצה היא לבחור בחברה כזאת שהתנסתה בעבר בהגשת קייטרינג לאירועים. נכון שמדי פעם כדאי לתת צ'אנס לחסרות מתחילות כדי שיתחילו לצבור ניסיון. אבל אתה בטח שאתה לא רוצה ש"יתגלחו על הזקן" שלך באירוע חשובה כמו חתונה או בר / בת מצווה של הילד או הילדה או כל אירוע פרטי אחר. לכן כשאתה בוחר חברה לקייטרינג לאירוע שלך, כדאי שהם יציגו בפניך תמונות מאירועים קודמים, ממליצים של בעלי אירועים קודמים שימליצו על אותה חברה וכמובן טעימות של מנות מוצלחות.

מגוון רחב של שירותי קייטרינג

כאמור יש הרבה חברות קייטרינג לאירועים. כל חברה מעוניינת לתת את הייחודיות שלה בכדי שתבחר דווקא בה. יש קייטרינג שיתבסס רק על בשר, בדרך זה קייטרינג בסגנון דרום אמריקאי היציג במנות העיקריות אסאדו וסטייקים על האש. בדרך כלל המנות הנוספות בקייטרינג כזה הן תפוחי אדמה לסוגיו, גם על האש, סלטים וקינוחים על בסיס פרווה. שהרי אי אפשר לאכול בשר וחלב במדינתנו. יש קייטרינג שיהיה מבוסס על רק תפריט צמחוני ויש קייטרינג שיקרא קייטרינג חלבי ויציג מגוון רחב של מאכלים המשלבים מוצרי חלב כגון קישים ופשטידות, לחמים מיוחדים הנאפים במקום, סלטים מיוחדים עם מגוון הירקות ולעתים גם עם שילוב של פירות, פירות טריים וכמובן, איך אפשר בלי, קינוחים שמבוססים על שמנות וקצפות.

התאמה לטעם האישי שלך

חברה קייטרינג טובה היא חברה שתתאים את עצמה לטעם שלך. אם אתה אוהב תפריט חלבי והוא אכן מה שאתה בוחר לאירוע שלך, חשוב שתמצא חברה קייטרינג שתוכל ליצור עבורך מנות שיתאימו למה שאתה רוצה. נכון שאתה לא יכול להתערב בהחלטות השף לגבי איזה מנות לבשל ולא תכניס את האף שלך למטבח של בעלי הקייטרינג, אך בהחלט יש צורך עם השף או בעלי האירוע ולתכנן את המנות והמאכלים שיצאו לאורחים שלך ויהיו טעימים לחכם.


הוספת מאמר