• 15-06-2016
  • מאת sharonkal80

מיני בר – מים על השיש במטבח

כולנו מכירים את מתקני המים הגדולים המוצבים במטבח. מתקנים אלו עם בקבוקי מים ענקיים הדורשים שתמיד יהיה איזה גבר חזק וחסון בסביבה על מנת שיחליף בקבוק שהסתיים בבקבוק חדש. אם אתם רוצים להימנע מכך, הפתרון בשבילכם הוא מיני בר. לא הכוונה למיני בר שיש בבתי מלון. כאלו שאסור לגעת בהם כי המחירים בהם גבוהים מאוד אלא מיני בר של מים המאפשר גישה למים קרים וחמים לכל אחד.

השימושים של מיני בר

השימוש העיקרי במיני בר בוא גישה למים קרים וחמים שאינם מהברז. מיני בר משוכלל יותר יכלול בנוסף למים קרים ומים חמים גם מים פושרים וגם מים ברתיחה מלאה. הרעיון במיני ברים כאלו הם שהם מחוברים ישירות למערכת המים בבית שלכם ומספקים מים ראויים לשתייה, מטוהרים, צלולים וטעימים. יש מתקנים עם טכנולוגיות מתקדמות מאוד המאפשרות מים צלולים מאוד. ברוב המתקנים האלו יש תצוגה דיגיטאלית הנותנת לך מידע בכל זמן נתון על נקודת הרתיחה של המים. יש מתקני מיני בר שיכולים למלא סירים שלמים במים חמים ואין צורך לחמם מים בקומקום החשמלי לבישול. הם שקטים, לא יוצרים רעש בכלל, נגישים או שאפשר לעשות אותם לא נגישים ובטיחותיים לילדים ובעיקר מספקים מים באיכות טובה.

יעיל מאוד לשומרי שבת

ידוע שבהרבה משפחות דתיות חלק מההכנות לשבת זה הוצאת המיחם הגדול בכדי למלאו במים ולהרתיחם על מנת שיהיה מים חמים להכנת שתייה חמה בשבת. זאת בשל האיסור כמובן להדליק אש בשבת. כמובן שבצאת שבת צריך לרוקן את המיחם הגדול, לנקות אותו ולהחזיר לארון עד ליום שישי לאחר מכן. את כל הטרחה הזאת אפשר לפתור בהתקנת מיני בר מים שיש בו פיקוד שבת. זה אומר שבהכנסת המתקן למצב של פיקוד שבת ישנו ויסות של וסת החום בצורה אוטומטית ללא צורך בהפעלה ידנית שכמובן אסורה בשבת.

נוחיות ויעילות

התקנת מיני בר מים יוצר איכות חיים שונה במטבח. הן מבחינת הכנת שתייה חמה שבה אין צורך לחכות שהקומקום יגיע לרתיחה והן בנגישות לשתייה קרה. אין צורך לפתוח יותר את המקרר כל פעם שמישהו רוצה לשתות מים קרים. גם בנושא הבישול איכות החיים משתנה.


הוספת מאמר