• 16-06-2016
  • מאת shlomy212

קבלן תמ"א 38

היתרונות של תמ"א 38 מבחינת הדיירים

בנוסף אל היכולת של בעלי הדירות ליהנות ממבנה עמיד ומחוזק יותר בעת רעידות אדמה, הרי שבדרך כלל, התמריץ יהיה מתן תוספת לדירה הקיימת, כמו הוספה של חדר ממ"ד, מרפסת ועוד. ישנן פעמים בהם קבלן תמ"א 38 יהיה מסוגל ליצור חניות, במבנה המחוסר חנייה פרטית. מעבר לכך, המבנה כולו יראה טוב יותר, אסתטי יותר, חדשני ואיכותי כאחד. כל בעלי הדירות ייהנו ממבנה איכותי יותר, חזק, עמיד וכמובן שערך הדירות יעלה בצורה גבוהה. זוהי הזדמנות לשיפוץ ולהתחדשות, גם בתוך הדירה, ופעמים רבות זוכים הדיירים מקבלן הפרויקט לשיפוץ מלא של הדירה.

מי יכול ליהנות מפרויקט תמ"א 38

על מנת ליהנות מפרויקט תמ"א 38 יש צורך שהמבנה שבבעלות הדיירים יהיה כזה אשר נבנה לפני 1980. כמו כן, יש צורך בהסכמה של כל בעלי הדירות, על מנת שניתן יהיה להוציא אל הפועל את הפרויקט. כמו כן, המבנה חייב להיות בגובה של מעל שתי קומות, וכמובן, מבנה שאין עליו עיקולים או חובות ובוודאי כזה שאין בגינו צו הריסה.

בחירת קבלן תמ"א 38

במידה ואתם מתגוררים במבנה המתאים לתמ"א 38 חשוב מאוד לתת את הדעת לגבי בחירת הקבלן. לא כל קבלני הבניין או היזמים בעלי ניסיון בתחום של תמ"א 38, בארגון הדיירים ובהוצאת האישורים הנדרשים מהרשות המקומית או מהעירייה. חשוב מאוד שלקבלן יהיו הוכחות בשטח, ניסיון וכלים מתאימים להוציא אל הפועל את הפרויקט.

 

קבלן תמ"א 38 הינו מומחה בבנייה המותאמת אל התקנות של תוכנית מתאר זו. אם אתם רוצים להוציא אל הפועל את הפרוייקט במבנה בו אתם מתגוררים, חשוב מאוד להסתייע רק בקבלן מתאים ובעל ניסיון בתחום זה. 


הוספת מאמר