• 18-06-2016
  • מאת avitheking12

קייטרינג לברית – כמה סגנונות של אירועים בטווחי מחירים משתנים

הכול מסכימים כי אירועי ברית הם לא אירועי חתונה או גל מצוות, אירועי ברית הם אירועים פשוטים יותר ובהתאם לכך בוחרים קייטרינג לברית במחירים שפויים. אם תחפשו קייטרינג זול תוכלו למצוא גם מחירים של 40 או 50 שקלים למנה, את הרמה של האוכל ואופי המנות תבחרו בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

קייטרינג פשוט לברית

יהיה זה קייטרינג מבוסס מנות פשוטות בסגנון ביתי, לפתיחה יהיו כ-6 סוגי סלטים פשוטים, בעיקר חומס וטחינה, יחד עם לחמניות. אם תרצו מנות פתיחה איכותיות יותר כמו חציל צלוי בטחינה או פטה כבד יהיה עליכם לשלם יותר. המנות העיקריות יהיו כ-4 לבחירה מתוך מנות בקר או עוף, גם כאן יהיו מנות פשוטות ללא חומרי גלם יקרים.

קייטרינג לברית לאירוע עם סגנון

אלו הם אירועים עם אוכל ברמה גבוהה יותר וכך גם המחירים, מדובר בקייטרינג לא יקר המספק אוכל טוב להנאת האורחים. את המנות הראשונות תבחרו מתוך תפריט מגוון של מנות חמות וקרות, יהיו סלטים טובים לפתיחת הארוחה ויהיה מבחר מנות עיקריות הכולל גם דגים ומנות מבוססות ומרי גלם איכותיים. יהיה זה קייטרינג לברית שהולם את המאורע המשמח ומעניק לאורחים שלכם ארוחה משביעה ובריאה.

איך לחסוך באירועי ברית?

בחירת קייטרינג לברית היא לא המקום בו כדאי יהיה תמיד לצמצם משמעותית בהוצאות ולבחור אל האלטרנטיבה הזולה ביותר. בכל הקשור לקייטרינג כדאי לבסס את הבחירה גם על איכות הטעם וחומרי הגלם. אם עליכם לצמצם בהוצאות האירוע תוכלו לחסוך תוך הובלה עצמית שלכם את האוכל ממטבחי הקייטרינג אל האירוע, תוכלו להסדיר את ההגשה במתכונת של בופה. אם תחליטו לבצע בעצמכם את עיצוב מרכזי השולחן ותוותרו על שירותי תקליטן וצלם וידאו מקצועי תצליחו לחסוך עוד יותר.

 


הוספת מאמר