עיצוב הבית

  • 19-06-2016
  • מאת shlomy212

חיפוי קיר לעיצוב הבית

טפטים

הטפטים היו מאז ומעולם טרנד. אמנם בשנות ה 80 נכנסו להפוגה קצרה, אך היום הטפטים חזרו בקול תרועה, ואנחנו יכולים למצוא מגוון עצום של עיצובים, צבעים וגם טקסטורות. הטפטים יתאימו בעיקר לחדרי השינה או לחדרי הילדים, ויעניקו מראה ייחודי לכל קיר. חשוב לזכור, כי בחירת הטפט צריכה להיעשות בחוכמה, על מנת לא להקטין את החדר, וכמובן, שיש לקחת בחשבון, כי הסרת הטפט היא פעולה לא פשוטה, ועל כן, הדבקת הטפט צריכה להיות יסודיות ומדויקת.


מדבקות קיר

בדומה לטפטים, מדבקות קיר מוסיפות אף הן עניין לקיר, והן פתרון נעים לחדרי השינה ובעיקר לחדרי הילדים. זריקת הצבע של מדבקת הקיר בחלל יוצרת מראה חדש וצבעוני, והיא מאפשרת לנו מראה נקי מצד אחד, אך שובב מן הצד השני.

 

בריקים

הבריקים, שנפוצים מאוד בבתים ישנים ובדירות בעלות מראה אורבני או כפרי כאחד, מעניקים לקיר מראה מיוחד. תוספת של בריקים לקיר מרכזי בסלון תאפשר לנו ליצור נקודת מבט מרכזית וכמובן, תוסיף עניין וגוון לחלל. לבריקים, העשויים מאבן, מגע מחוספס, ועל כן, הם פחות יתאימו לחדרי השינה או האירוח, והם אף עלולים ליצור מראה "סגור". לכן, הבחירה בבריקים תהייה נכונה לחלל גדול, כמו סלון.


עץ

חיפוי בקורות עץ יוצר מראה אדריכלי מיוחד ויוצא דופן, ועל אף המגמה של שילוב העץ, דווקא בבתים מודרניים, הרי שחשוב מאוד לדעת כיצד לבצע את החיפוי, איזה סוג של עץ יתאים ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות בו שימוש. חיפוי עץ יכול להתאים למרפסות, לחדרי שינה וגם בחדרי רחצה.

 

חיפוי קיר בעיצוב הבית מוסיף לנו מראה מיוחד וייחודי, יחד עם זאת, הבחירה צריכה להיעשות באופן חכם, תוך תכנון וחשיבה המתאימה גם לחלל וגם להעדפות האסתטיות שלנו. 


הוספת מאמר