עיצוב הבית

  • 19-06-2016
  • מאת michrich

הכל על עיצוב הגינה

תכנון הגינה -

בשלב תכנון הגינה חייב לקחת בחשבון את הייעוד של הגינה, אם אתם מעוניינים שהגינה תשמש בתור פינת משחקים לילדים, או מקום לאירוח, גינה שתהיה רק בשביל היופי וכדומה.

תחזוקת הגינה -

לאחר שבחרתם את היעוד של הגינה שלכם, אתם צריכים לתכנן אותה בצורה פרקטית. תכננו אותה בצורה שיהיה לכם נוח לתחזק אותה, קחו בחשבון את כל הטפטפות והמוצרים הנלווים אשר אתם צריכים לרכוש ומקמו אותם בצורה נכונה על הנייר, לאחר שתעשו זאת- תקבלו תמונת מצב הרבה יותר ברורה לגבי כל התשתיות של הגינה, וכך בעצם תמנעו מלעשות טעויות שתצטרכו אחר כך לשלם ביוקר בשביל לתקן אותן

ריהוט הגינה -

כאשר מדברים על ריהוט גן יש מגוון רחב של סגנונות עיצוב מרכזיים, אתם יכולים לבחור לעצב את הגינה שלכם בסגנון מודרני, ים תיכוני, עתיק או כל סגנון אשר לטעמכם. לא משנה באיזה סגנון עיצוב תבחרו בסופו של דבר, אתם צריכים להקפיד על סגנון אחד ולהשתדל לא לגלוש לסגנונות אחרים, גם אם תמצאו פריטים לריהוט הגינה שמאוד ימצאו חן בעיניכם אבל לא מתאימים לסגנון המרכזי שלכם, אל תקחו אותם.

תאורת גן-

בזמן שאתם מתכננים את עיצוב הגינה, קחו בחשבון שהגינה לא תשרת אתכם רק בשעות היום, רוב הפעמים שתשהו בגינה יהיו בשעות הערב לאחר העבודה, לכן כאשר אתם מתכננים את הגינה שלכם, תפנו מקום לתאורת הגן בתקציב, תשקיעו בתאורת גן חזקה ובתכנון של היכן אתם ממקמים כל גוף תאורה.

לסיכום:

בזמן תכנון הגינה יש לתת חשיבות רבה לכל אלמנט שאנחנו בוחרים ועל הסגנון והצבעים שלו, קחו תמונות של כל המוצרים שאתם מעוניינים בהם ושימו אותם בתיקיה במחשב, רפרפו בתמונות בלי לשים יותר מידי לב לפריטים, כאשר תזהו מוצר מסויים שיראה לכם לא קשור במהלך הרצת התמונות וותרו עליו וחפשו משהו אחר גם אם הוא נראה לכם מדהים והמחיר שלו ברצפה. 


הוספת מאמר