מימון וכספים

  • 20-06-2016
  • מאת julianos

הלוואה לכל מטרה

מעוניינים לשפץ את הבית? מרגישים שאתם חייבים לטוס לחופשה בחו"ל? זקוקים למימון מידי? הלוואה לכל מטרה יכולה להיות מה שאתם מחפשים. הלוואה שכזו תהיה לרוב בסכומים לא גבוהים במיוחד והיא יכולה לתת פתרון מהיר ונוח לכל מטרה.

האפשרויות העומדות לרשותכם בעת נטילת ההלוואה הן מגוונות וכדאי שתדעו כי לא רק הבנקים יכולים לתת לכם את הסכום הדרוש לכם וכי יש באפשרותכם לקבל הלוואה בלי לפגוע במסגרת האשראי הקיימת בבנק.

אלו אפשרויות הלוואה עומדות לרשותכם

הלוואה דרך הבנק – הבנק הוא הגוף המסורתי להצעת הלוואות. התנאים של הבנק משתנים בהתאם ללקוחות והוא יכול להחליט גם שלא להלוות ללקוחותיו כספים. פעמים רבות ההלוואות כרוכות בעמלות הצמודות למדדים, מה שמשנה את גובה התשלום החודשי (הווה אומר שההחזר יכול להיות גם בלתי צפוי).

הלוואה דרך חברות האשראי – הלוואות אשר נותנות חברות כרטיסי האשראי יהיו לרוב הלוואות שקל לקבל אך הריביות גבוהות מאד (יכולות להגיע לכדי 12% ויותר). הפיתוי יכול להיות לפעמים גדול מאד ובמיוחד בשעת לחץ, אך חשוב מאד לבחון את התנאים, העמלות המוצעות וכיצד ההלוואות משפיעות על האשראי של החשבון.

הלוואות מהשוק האפור – הלוואות מהשוק האפור הן לא בדיוק הלוואות. הריביות המוצעות הן גבוהות מאד ופעמים רבות הפעילות אינה חוקית. לכן, אם אתם שוקלים לקחת הלוואה כדאי שתבחנו כי לחברה המציעה את ההלוואה ישנו אישור פעילות לעיסוק בתחום ותבדקו את האלטרנטיבות לפני שאתם לוקחים כסף שיכול להיות מסוכן.

הלוואה בין אנשים – הלוואה בין אנשים היא הלוואה אשר מציעה פתרון הוגן למתן וקבלת הלוואות. תודות לטכנולוגיה שהתפתחה בשנים האחרונות, כל אחד יכול ללוות כסף בצורה הוגנת מאנשים אחרים וכל אחד יכול לשמש כלווה והכל דרך אתר מסודר הפועל על פי חוק, הוגנות ושקיפות מלאה. הלוואות אלו פחות מוכרות אך לאחרונה הן תופסות תאוצה בשל השיטה ההוגנת שהן מציעות.

מה יידרש מכם בדרך לנטילת ההלוואה

אחת השאלות שמעניינות רבים היא שאלת הערבות להלוואה. היום, אפשר ליטול הלוואה גם ללא ערבים, אך הדבר נתון לשיקול הדעת של הגוף המלווה. לרוב, אנשים אשר עובדים בעבודה מסודרת ואשר חשבונם לא הוגבל בשנים האחרונות, יוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה גם ללא ערבים וזאת לשיקול דעתו של הגורם המלווה.

קבלת ההלוואה יכולה להיות פשוטה מאד והיום לא חייבים לצאת מהבית כדי ליהנות מקבלת הכסף הנדרש ובמהירות. אם אתם צריכים או רוצים ליטול הלוואה תוכלו לעשות זאת בקלות, מכל מקום, מהבית או בהפעלת אפליקציה מכל מכשיר חכם נייד. הגשת הבקשה היא פשוטה, קלה ואתם יכולים לצפות לקבלת תשובה לאישור ההלוואה במהירות.

הלוואה לכל מטרה – תנאי ההחזר

תנאי ההחזר של הלוואה לכל מטרה יכולים להשתנות בהתאם לבקשה של הלווה ובהתאם לסכום ההלוואה. מי שרוצה יכול לבקש לפרוס את ההחזר על פני ארבע או חמש שנים וכך ליהנות מתשלומים נמוכים יחסית בכל חודש וכמובן ליהנות מסכום הכסף המבוקש במהירות. חשוב מאד בעת לקיחת ההלוואה לבחון את ההחזר החודשי ולבדוק אם סכום זה עשוי להשתנות ואם כן כיצד השינוי ישפיע על חייכם הכלכליים.


הוספת מאמר