• 28-06-2016
  • מאת avitheking12

איך לשיר קריוקי טוב?

אתם מוזמנים אל ערב קריוקי ומאוד אוהבים לשיר.... אוהבים לשיר במקלחת לעצמכם, האם תוכלו לשיר מול כל החברים במסיבה? האם כדאי לכם לשיר לפני כל החברים במסיבה? איך אוכל להצליח לשיר קריוקי טוב, ליהנות ולא להביך את עצמי? רגע לפני שאתם שוקעים בתוך כל החששות האלו כדאי לכם להשאיר אותם בבית ולהגיע אל מסיבת הקריוקי עם מטרה אחת ברורה לשמוח וליהנות מכל הלב. כאן תוכלו למצוא טיפים שימושיים שיעזרו לכם לשיר קריוקי טוב וליהנות מכל רגע.

איך לשפר שירת קריוקי?

עולים לשיר עם ביטחון. גם אם נראה לכם שכולם עולים לבמה עם כישרון שירה יוצא דופן ורק אתם מזייפים תדעו שזה ממש לא נכון. ככל שתעסיקו את עצמכם יותר במחשבות כאלו כך תערערו את תחושת הביטחון ותגמגמו יותר על הבמה. כאשר אתם שרים בביטחון אתם שרים טוב יותר, גם עם הזיופים אתם נהנים ובטוחים בעצמכם.

בחירת שיר נכונה. שירת קריוקי היא לא המקום לבחור שירים הדורשים יכולת ווקאלית גבוהה, אתם לא זמרים ואיש לא מצפה מכם לשירה מקצועית. קיימים היום הרבה מאוד שירים אותם תוכלו לשיר בהצלחה ללא קול של זמיר. הבחירה הנכונה לשיר קריוקי תהיה שיר שמתאים לגוון הקולי שלכם. לגברים נמליץ לבחור שירים של זמרים גברים.

שימו לב לתגובות של הקהל. אם אתם בטוחים בכישורי השירה שלכם, אך הקהל אינו מגיב בהתאם או אינו מגיב כלל כדאי לשנות מעט את הסגנון או למהר לסיים את השיר ולרדת מהבמה. התגובות של הקהל הן הדרך הטובה ביותר לדעת האם אתם טובים והאם כדאי לכם להישאר על הבמה לעוד כמה שירים או לעלות לשיר שוב רק עם קבוצת חברים. שירה קבוצתית היא הפתרון בעבור אלו שלא התברכו בשמיעה מוזיקלית או כישרון שירה.

 


הוספת מאמר