עיצוב הבית

  • 30-06-2016
  • מאת Adva11

לא מסתפקים בעיצוב קבלן

כאשר אתם יושבים אל מול נציג המכירות של הפרויקט עבורו אתם מתעניינים ברכישה של דירה אתם קרוב לוודאי לא תוכלו לעשות דבר מלבד לדמיין את המראה של הדירה ושל הבניין כולו עד אשר יחל הקבלן להגיע אל השלב של דירה לדוגמה. דבר זה משאיר אנשים רבים עם הבחירה של המפרט לפי מה שמציע הקבלן בצורה די בסיסית מכיוון שאין להם את האפשרות להציע יותר דמיון ממה שכבר התאמצו כדי להבין איך תיראה הדירה שלהם בעוד כמה שנים טובות. 

אתם יודעים מי יהיה לגמרי טוב ביצירה של עיצוב דירה הרבה יותר מוחשי שיתאים בצורה הרבה יותר נכונה אל הצרכים של כל דייר ודייר בבניין לפי הדירה שרכש מן הקבלן? נכון, מעצב פנים. אז למה לא להסתפק בעיצוב לפי מפרט בסיסי ולהשקיע יותר כדי לקבל יותר? קראו הלאה.


תוצאה התפורה לפי החלום

היום אנשים רבים מבינים כי ההשקעה הכספית עבור רכישה של דירה היא אינה מבוטלת, אולם התוצאות אשר מקבלים בשטח הן דלות, בלשון המעטה. ההרגשה כי הדירה עדיין ערומה למרות כל הרהיטים שנמצאים בתוכה נובעת מחוסר התאמה בין הצרכים של הדיירים מבחינת עיצוב פנים ופונקציונאליות לבין מה שהקבלן מעניק תמורת המחיר ששולם.

לכן יותר ויותר אנשים שרוכשים את הדירה מבצעים עיצוב דירה עוד בשלבים המוקדמים של התכנון שלה כדי שזו תהיה בנויה בצורה מושלמת לצרכים האישיים שלהם ולא יצטרכו לשבור אפילו קיר אחד מכיוון שהכל נבנה בהתאם לשרטוטים מוקדמים בשלבים של הבנייה  עצמה. מה שנותר לאחר כל אלה הוא רק להיכנס אל הדירה ולא לדאוג אפילו לרגע אחד לגבי שיפוץ שיאריך את זמן הכניסה אל הדירה או יפריע אל רווחת הדיירים שכבר התמקמו בתוכה.


הוספת מאמר