• 03-07-2016
  • מאת bestmove

מהן האלטרנטיבות לקרטונים בזמן אריזה למעבר דירה

הקיץ בפתח ואנשים רבים עומדים לבלות אותו באריזות חפצים אישיים לפני מעבר אל דירה חדשה. על מנת להקל עליהם, החלטנו ליצור מדריך קל ופשוט על קרטונים למעבר דירה, כשהרעיון הוא להציג את האלטרנטיבות השונות ומי מהן מומלצות יותר ומי פחות.

 

לפני שנתחיל חשוב לומר, אם אתם עומדים בפני מעבר דירה, אל תחכו לרגע האחרון, אל תמתינו לדקה התשעים בשביל לאסוף קרטונים וארגזים למעבר דירה, תתחילו בזה כבר היום, כך תוכלו לארוז בשקט ובשלווה, לא תצטרכו לעשות דברים בלחץ, יהיה לכם מספיק זמן לארוז בדרך הטובה והנוחה עבורכם. כמו כן, קחו בחשבון, שיש לא מעט אנשים כמוהם שעומדים בפני מעבר דירה, אז סביר להניח שגם הם מחפשים ארגזים וקרטונים.

 

אנחנו נחלק עבורכם את המדריך של אלטרנטיבות של קרטונים למעבר דירה, לשני חלקים. בחלק הראשון נתייחס לשאלה כיצד אתם יכולים למצוא קרטונים, ובחלק השני נתייחס לסוגי קרטונים ומוצרי אריזה. כמו שתוכלו לראות בהמשך, יש קשר בין השניים.

 

האלטרנטיבות למציאת קרטונים למעבר דירה

 

האלטרנטיבה הראשונה היא, חיפוש באמצעות חנויות ומקומות אחרים אשר משתמשים בקרטונים ובארגזים. במקרה הזה אפשר למצוא מגוון קרטונים בחינם, לרוב. אך יש שתי נקודות שצריך לקחת בחשבון, הראשונה, מרבית המקומות מעדיפים למחזר את השימוש בקרטונים ולא לאפשר לאנשים לקחת אותם. הנקודה השנייה היא, אם אתם בוחרים לאסוף ארגזים וקרטונים בצורה כזו, הרי סביר להניח שהם לא בהכרח יהיו בגודל שמתאים לכם.

 

זו הסיבה שעדיף להשתמש בארגזים וקרטונים למעבר דירה באלטרנטיבה השנייה שעומדת לרשותנו, רכישתם מחברת אריזות או הובלות. כך נוכל לרכוש קרטונים למעבר דירה שיכולים להתאים לצרכים שלנו, החל מקרטונים וארגזים קטנים ועד גדולים, קרטונים שמתאימים לבגדים, ספרים, חפצים אישיים ועוד. היכולת שלנו לבחור ולהתאים לעצמנו קרטונים או ארגזים מסוימים היא הרבה יותר גבוהה בצורה הזאת מאשר בכל צורה אחרת.

 

אילו ארגזים וקרטונים עומדים לרשותנו

 

כאן נוצר הקשר בין הדרך בה נבחר או נמצא קרטונים למעבר דירה לבין הסוג שלהם. כאשר אנחנו בוחרים קרטונים לפנות אל חברת אריזות או הובלות לשם רכישת קרטונים, יש לנו אפשרויות רבות לבחירה, למשל: קרטון חד גלי דק, קרטון דו גלי, קרטון תלת גלי עבה. קרטון תלת גלי, קרטונים לאריזת רהיטים, קרטונים תלייה לבגדים ועוד.

 

כל אחד מהקרטונים כאמור מתאים לדברים אחרים, כל אחד מהקרטונים יכול לשאת משקל שונה. קרטון חד גלי יכול לשאת עד 15 ק"ג, בעוד שקרטון דו גלי יכול לשאת עד 35 ק"ג. האלטרנטיבות שעומדות לפנינו הן גדולות ומשמעותיות, ומאפשרות לנו לבחור את הקרטונים הטובים והחזקים ביותר לצורך אריזה לפני מעבר דירה, כך שהחפצים שלנו יישמרו היטב, לא "ירקדו" ולא ינועו, על כן הם גם לא יישברו ולא יינזקו.

 


הוספת מאמר