• 04-07-2016
  • מאת kidumyashir

המתנות השוות ביותר לתינוק וליולדת

המתנות השוות ביותר לתינוק וליולדת

לידה, הינה אירוע מרגש לנשים וגם למשפחה ולחברים של היולדת. כולנו נוהגים להגיע לבית החולים לברך את היולדת, להעניק לה מתנה ליולדת וכן, להתמוגג מהתינוק או התינוקת, אשר זה עתה הגיחו לאוויר העולם. ישנם מארזים המיועדים לרך הנולד, ליולדת או לשניהם יחד. יש כאלה שאינם מעוניינים להגיע לבית החולים, אך יש דרך טובה יותר לשלוח מתנה ליולדת, כגון, משלוח באמצעות הזמנה מקוונת מהטלפון בחנות שמוכרת מתנות לתינוק וליולדת.

אז אולי שתשקיעו רגע אחד של מחשבה, תתחילו לחפש, איזו מתנה תהיה מיוחדת, כזאת שתשמח אותה, או אפילו להקדיש ליולדת, מתנה אישית שכולה מיועדת בשבילה, כי הרי כולם יביאו בגדים, צעצועים, נעלי צעד ראשון חלוקים ואוברולים לתינוק, אז אולי זה בדיוק הזמן לומר לה שהיא החשובה מכולם ולפנק אותה במתנה אישית , כגון ערכת טיפוח, תכשיט מיוחד שיסמל עבורה את הלידה או, אפילו כרטיס ליום פינוק בספא, עם כל הטיפולים המפנקים.

המתנה הכי שווה לאם המאושרת

מאוד כדאי, כי תחשבו על מתנה הכי מיוחדת לאם המאושרת. אם תרכשו לה קרם לטיפוח הגוף, להחלקת סימני ההיריון, יחד עם קרם פנים, ידיים וקרם גוף. יש לבדוק מה מתאים לסגנונה ויעלה על פניה תמיד חיוך. את המתנות הגדולות יותר, רוכשים בני המשפחה, כגון מיטת תינוק, עגלה, עריסה וכדומה. חשב גם על לבנים סקסיים , כך שלאחר שאם תחזור לממדי גופה לאחר הלידה, היא תוכל ללבוש לבנים סקסיים ומפנקים.

מנשא תינוק, הינו מתנה ליולדת, אשר יכול לשמש גם אותה וגם אותו, זוהי מתנה שרבים לא חשבו עליה. גם פינוק היולדת, במתנה כמו תבשילים טעימים שהיא כה מתגעגעת אליהם כשאר היא נמצאת בית החולים ולא מסוגלת לאכול שם מאומה..

תשומת לב רבה ועזרה בבית, עשויים להיות בדיוק מה שהיולדת זקוקה. כדאי להוציא מידה את עבודות הבית ובזמן שהיא בבית החולים, פשוט להזמין עוזרת על חשבונכם, כך שתצפה לה הפתעה כשהיא תגיע מבית החולים- בית נקי ומחוטא, לה ולתינוק.

היו קשובים לצרכי יולדת

במקו "לשבור את הראש" לא חשבתם על משהו פשוט יותר? כגון לשאול אותה בעצמה, מה היא אוהבת? או אולי מה חסר לה? כדאי לשים קץ למתנות הבנאליות ופשוט לרכוש מתנה שהיא אוהבת ולהימנע בכך, מכפל מתנות, אשר סתם תשכבנה בארון, כי יש יותר מדי מהן.. בדרך זו, תדעו כי המתנה שלכם תהיה שימושית.

 

 

 


הוספת מאמר