• 04-07-2016
  • מאת kidumyashir

איזה מתנה קונים לתינוק שנולד

איזה מתנה קונים לתינוק שנולד

כאשר אנו  שומעים שחברה, בת דודה או מישהי שקרובה לנו ילדה, הדבר הראשון שנחפש, לפני שנגיע לבקרה בבית החולים, תהיה מתנה לתינוק. יש לחשוב על מתנה שתהיה פרקטית ונוחה לשימוש. 

למשל, מנשא לתינוק, מה שיהיה שימושי, כאשר האם יוצאת לקניות וסידורים עם תינוקה. כרית הנקה, שתהיה נוחה ובריאה להאכלת התינוק, סט מצעים מפנק, כך שניתן יהיה לקשט את העריסה ועוד. כדאי כי לא תביאו מתנות שתהיינה נדושות, היות ומתנות לתינוק שנולד, חייבות להיות שימושיות ומקוריות. גם אלבום תמונות דיגיטלי, אשר יוענק לאחר שהאם תגיע הביתה. מתנה זו, עשויה לרגש כל יולדת, כך שהיא תראה את האלבום הדיגיטלי שבו תהיינה התמונות הראשונות של הרך הנולד ותוכל להמשיך אותו בשלבי ההתפתחות הבאים שלו.

חבילת לידה מקורית

חבילות לידה, הן בהחלט מתנות לתינוק וליולדת שניתן להעניק, במיוחד אם שאלתם אותה קודם לכן, מה באמת חסר לה. בכל חנות למוצרי תינוקות וחנויות המיועדות למתנות לידה, ניתן להרכיב לבד, על פי קטלוג המוצרים ודוגמאות של אריזות שהן חבילות לידה, מתנה מרהיבה שעשויה לשמש הן את האם והן את הרך הנולד. חלוק רחצה לנסיך או לנסיכה, מגבות, סבון מפנק לו ולה ועוד. אמנם חבילות לידה, עשויות להכיל יותר מוצרים בסיסיים, חיוניים ויקרים, כגון עריסה, מיטה, עגלה ושידת החלתה, אך חבילות לידה קטנות יותר, המיועדות למתנה, עשויות להיות יעילות, מקוריות ומרהיבות.

טרמפולינה לתינוק, עשויה להיות אחת המתנות השימושיות והמקוריות ביותר. מדובר על מוצר הנראה כמו סל קל גדול שמטרתו היא הרגעת התינוק, כך שנדנוד הטרמפולינה, עשויה לסייע לתינוק ולאם, כאשר הוא בוכה, או לא שקט. יש לשים לב, כי מדובר על יצרנית מוכרת של מוצרי תינוקות והטרמפולינה הינה בעלת תו תקן ישראלי.

 תלושים- מתנה שכולם אוהבים

לפעמם, במקום לשבור את הראש, כדאי יותר להעניק ליולדת ולתינוקה תלושים. נוחות השימוש בהם והגמישות, יעניקו את הבחירה הנכונה ליולדת. ניתן למצוא היום, כי שיק כמתנה כבר אינו נמצא באופציות של מתנות ותלושים, עשויים להעניק את הבחירה הנכונה והנוחה, עבור הרבה יולדות. אם למשל התלושים מיועדים לספא וטיפולים מפנקים ובריאים שכל יולדת סבורה כי זה מה שהיא זקוקה לו, תלוש למרכז התפתחות של האם והתינוק כגון פעילויות של התינוק עם אמו והתפתחות הקשר שלו עם הסביבה.

כפי שניתן לראות, האופציות הן רבות, הבחירה היא זו שחייבת לגרום למתנה להיראות מקורית ובדיוק בזמן הנכון.

 

 

 


הוספת מאמר