• 06-07-2016
  • מאת Adva11

לא מתפשרים על איכות חיים

לא משנה כמה נשדרג את הדירה שלנו ואפילו נעבור אל דירה שנמצאת ברקומה גבוהה יותר ומגיעה עם חניה נוספת, מחסן וחדר שינה נוסף, עדיין תהיה ערגה אל עבר השטח של השכן שמגיע עם חצר רחבת ידיים שבה הילדים הקטנים יכולים להתרוצץ ולשחק בכל מיני משחקים שמיועדים עבור גינה רחבה ואנחנו לא נצטרך לאטום את הנוף של הקומה הגבוהה בעזרת סורגים שתמיד הרגישו לנו כמו בית סוהר לא משנה עד כמה הם נראים נהדר.

אז המחירים של הדירות הפרטיות כבר הספיקו להרקיע שחקים כאשר בסביבה בה אתם גרים נכון להיום המחירים עבור בית פרטי מתחילים בשלושה מיליון שקלים וממשיכים להתקדם ככל שהדירה נמצאת במיקום מעולה ועם יותר עיצוב וגודל אטרקטיביים. האם זה אומר כי עליכם לוותר על החלום או להמשיך ולהשתדרג עוד הלאה? במקרה כזה אפשר לחפש אחר דירות חדשות בחדרה והסביבה מכיוון ששם עדיין ניתן לאתר דירה בקומת קרקע וחצר רחבה בעלות נמוכה יותר בצורה משמעותית, ואולי על הדרך לשדרג גם את הנוף.


למה לעבור מן המרכז?

כמה כבר אפשר להשתעבד אל דירה שקטנה בצורה משמעותית מן השווי שלה שרק מאמיר עם השנים בשל היותה קרובה יותר ויותר אל העיר הגדולה תל אביב? כמה כבר אפשר לחלום לגבי מגורים ליד הים מבלי להעלות את המשכנתא בעוד מיליון שקלים וישיבה במרפסת שבה לא צריכים לתכנן את הכל עד לסנטימטר בשל הגודל המאוד בעייתי שלה?

כל זה כדי להיות קרובים אל סבתא שכלל אינה באה לבקר בעוד האחרת בין כה וכה נמצא במרחק של כמעט שעה נסיעה מהעיר בה נמצאים היום? אם אתם לא חשים כי בניתם לעצמכם קן שבו אתם תגדלו את הילדים הקטנים ואת כל הסידורים שלכם בחגים ובימי חול אתם מבצעים ללא העזרה של המשפחה, כנראה שאתם מאוד בשלים לעבור אל חדרה והסביבה ולחפש לפחות אחר דירות חדשות בחדרה שיעניקו למשפחה הקטנה שלכם את המרחב הכי נעים לחיות בו.


הוספת מאמר