ארועים ושמחות

  • 10-07-2016
  • מאת michrich

בחירת אולם אירועים בצורה נכונה:

אולמות האירועים היום נמצאים כמעט בכל מקום בארץ, ויש מגוון רחב של אופצויות לחתן והכלה. אז איך אפשר לדעת איפה הכי כדאי להתחתן, בכתבה זו הבאנו לכם כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם בוחרים את המקום שיארח אתכם ביום המיוחד בחייכם.

מיקום – היום אין זאת בעיה למצוא אולם אירועים שיהיה קרוב לכולם, אל תרחיקו לכת ותחפשו את האולמות המרוחקים, אירוע מוצלח זה אירוע שלכל המוזמנים יהיה קל להגיע אליו ולחזור ממנו, הרי אתם רוצים שכולם יוכלו לשתות אלכוהול וליהנות בשמחתכם, אז או שתדאגו להם לדרכי הגעה נוחים או שפשוט תעשו את זה במקום שקרוב לכולם, ואם אין מקום כזה אז לפחות לרובם.

מקום פתוח או סגור – אם אתם רוצים לערוך חתונה במקום פתוח תחת כיפת השמיים אתם צריכים לשים לב לכמה דברים חשובים, קודם כל עליכם לוודא שהמקום עובר ריסוס של מזיקים באופן קבוע, יש לא מעט גנים עם מטבחים המלאים במזיקים לכן לפני שאתם סוגרים על גן אירועים שמוצא חן בעיניכם שימו לב לפרט הזה.

מחיר – בדרך כלל גני אירועים יהיו יקרים יותר מאשר אולמות אירועים, אתם תשלמו על המפלים המלאכותיים, הדשא הסינטטי והאווירה הכפרית, בקיץ ביקוש לגני אירועים גדול יותר לכן כדאי לכם לקחת בחשבון זאת לפני שאתם הולכים לברר על גן אירועים.

דבר נוסף שצריך להתחשב בו בעת בחירת אולם אירועים זה כמות המוזמנים. לכמות המוזמנים שלכם יש חשיבות רבה על בחירת האולם אירועים שלכם. ישנם אולמות המיועדים לאירועים קטנים עד 150 איש ויש אולמות שמתאימים בגודלם לחתונות של יותר מ500. באופן כללי היינו ממליצים לכם להזמין כמה שיותר אנשים לאירוע שלכם כדי להיות בטוחים שתכסו את ההוצאות שלכם ולא תצאו מופסדים מכל העסק, אבל זה כבר עניין שלכם.

הדבר האחרון שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא כמובן האוכל. רוב האורחים בחתונה שלכם ידרגו את הצלחת האירוע שלכם לפי האוכל שיוגש להם, יש לוודא גם שהמקום יכול לאפשר לכם להזמין חברת קייטרינג חיצונית במידה ולא תרצו את האוכל שהם מציעים לכם, כמו כן גם רשימה של בעלי מקצוע למשל: דיג'י, צלם, מגנטים וכו'.  


הוספת מאמר