• 10-07-2016
  • מאת shayelroy\

אודות שי אלרואי

 

אודות שי אלרואי יזם נדל"ן ואיש עסקים

 Homebuilder Cygnus, הינה חברת בנייה ויזמות נדל"ן מיוסטון טקסס, המתמקדת בבנייה בשכונותיה של אחת מהערים הנחשקות בארה"ב , בעיר יוסטון- טקסס. תשומת הלב של החברה, היא בעיצוב, איכות תכנון ובנייה על פי תקן ואלה הם הדברים החשובים שהלקוחות שלנו מראים בגינם, שביעות רצון מלאה. המחויבויות של החברה הן לספק שירות אדיב ללקוחות, ואנו כחלק מהשירות, הופכים את  תהליך רכישת הנכס לחוויה.

בגלל הנהירה הרבה של ישראלים, הרוכשים נכסים בארה"ב, בגלל המחירים הגבוהים מאוד של נכסי הנדל"ן בישראל, חברת Homebuilder Cygnus  בבעלותו של שי אלרואי,  משרתת גם את הלקוחות הישראלים המבקשים לאתר נכסים מניבים  להשקעה בארה"ב.

קצת על בעלי החברה..

בעל חברת יזמות הנדל"ן Homebuilder Cygnus, הינו ישראלי שנולד וגדל בנתניה, שירת כקצין בצבא במשטרה הצבאית ותפקידו האחרון בצבא היה קצין הדרכה, בבה"ד 13, שהיה בסיס טירונות אשר התמקד בהדרכת חיילים.  למרות שאמו הייתה מזוהה עם מפ"י, שי גדל בבית ימני לחלוטין ועל תורתו של ז'בוטינסקי, לוחמי האצ"ל , לפני קום המדינה.  דודו של שי אלרואי, היה מראשי תנועת חירות והליכוד בנתניה והפך לימים, לראש העיר של נתניה למשך שנים רבות. כילד, שי אלרואי, היה מגיע לסניף הליכוד בבית ז'בוטינסקי בנתניה וכל שנות ילדותו, עד גיוסו לצה"ל, היה פעיל קבוע במערכת הבחירות אם העירוניות ואם הארציות.

בצבא, שי נבחר לקצין בחירות יחידתי בבחירות שנערכו בשנת 2001.  שי אלרואי, הינו משפטן בהשכלתו שלמד משפטים ומנהל עסקים בלונדון בשנת 1997. ב- London Guildhall University ועם סיום לימודיו, עסק שי בנדל"ן בתחילה בלונדון ולאחר מכן אף הרחיב את יעדיו לגרמניה ורומניה ובשנים האחרונות בארה"ב. תוכלו להיכנס לאתר של חברת Homebuilder Cygnus  שכתובתו  :www.cygnusholds.com  ולהתרשם ממבחר הנכסים שהם בבנייה איכותית וגימור מושלם הנכסים השונים, הם במגוון מחירים אטרקטיביים, בהשוואה לבנייה האיכותית שהחברה מציעה ללקוחותיה..

הפרויקטים שלנו

.במשך השנים, זקפה לזכותה חברת Homebuilder Cygnus, פרויקטים רבים, אשר נמכרו במהרה. הפרויקטים  האחרונים של חברת Homebuilder Cygnus, זכו להצלחה רבה  וחלק מהם,  הינם בתים פרטיים ברמה גבוהה, תוך תכנון נכון של חללים מרווחים, דירות יוקרה נוחות, בתי פטיו , קוטג'ים, ווילות יוקרה ועוד. אתם מוזמנים לבקר באתר ולהתרשם מהפרויקטים שביצעה החברה, כולל המחירים השונים של סוגי הנכסים שברצונכם לרכוש.

 .

 

    

 


הוספת מאמר