• 12-07-2016
  • מאת master123456

מתי משתמשים בפילינג עמוק

בעוד שישנן שיטות ביתיות לביצוע פילינג, התוצאות של פילינג עמוק ומקצועי משמעותיות הרבה יותר

כיום אנשים רבים עוסקים בשגרת טיפוח יומיומית, הכוללת בין היתר שימוש בקרמים שונים, ניקיון יסודי של הפנים וכן שימוש בסבוני פילינג לשימוש עצמי. סבונים אלה נועדו בכדי לגרום להתחדשות של עור הפנים בצורה עדינה ולהתמודדות עם נזקים קטנים ביותר הקיימים בו, אולם כאשר אנו מעוניינים בהתמודדות עם נזקים משמעותיים יותר בעור הפנים כגון הופעת קמטוטים, נמשים, פיגמנטציה או נזקי פצעים, אנו זקוקים לטיפול פילינג עמוק.

אז מה כדאי לדעת על פילינג עמוק?

· מהו פילינג עמוק: העור שלנו מחולק ל4 שכבות, כאשר טיפולי פילינג ביתיים לרוב חודרים את שכבת העור העליונה בלבד, אם בכלל. טיפול פילינג עמוק הינו טיפול אשר חודר את כלל שכבות העור, ומותיר לנו בסופו את השכבה האחרונה- ההיפודרמיס. באמצעות קילוף זה של השכבות העליונות גורם הפילינג העמוק לעור להגיב, ולייצר שכבות חדשות, בריאות ונקיות יותר.

· מהי מטרת טיפול פילינג עמוק: כאמור, טיפול פילינג עמוק יכול לסייע לנו בהתמודדות עם נזקים שונים אשר כוללים בין היתר כתמי גיל, נמשים וכתמים מהשמש, קמטוטים, צלקות אקנה, נגעים שנוצרו בגיל ההתבגרות ועוד. כלל הפגמים הללו מצטברים בעיקר בשכבות העליונות של העור, ולכן טיפול פילינג עמוק יכול לסייע לנו בחידוש שכבות אלה והעלמת הנגעים.

· כיצד מתבצע פילינג: ישנם טיפולים שונים לביצוע פילינג עמוק, אשר נבדלים זה מזה בעיקר בחומרים בהם עושים שימוש במהלך הטיפול, אולם כולם עובדים על אותו עיקרון. במהלך הטיפול, מקולפות השכבות העליונות של העור עד שכבת הדרמיס, דבר אשר גורם לגוף להגיב ולייצר שכבות חדשות שיגרמו להתחדשות העור. השכבות החדשות מתאפיינות במראה בריא, נקי וחלק הרבה יותר מהשכבות שקולפו היות ואינן ניזוקו במשך הזמן מגורמים שונים.

· משך ההחלמה: היות והטיפול כולל בין היתר את התקופה בה על הגוף לחדש את העור, משך ההחלמה עלול לארוך בין כמה ימים ועד כמה שבועות מעטים. בתקופה זו המטופל יכול לצפות לתחושה של עקצוץ, צריבה ולעיתים אף כאב, אשר נובעות מהתחדשות העור. את כלל הכאבים ניתן לשכך בדרך כלל על ידי נטילת משכך כאבים או מריחת קרמים מרגיעים, ואין צורך לחשוש מהם.

· שיחת ייעוץ עם הרופא: טיפול פילינג עמוק לוקח בחשבון גורמים רבים כגון סוג העור, גיל המטופל, מצב העור, התוצאה הרצויה, רגישויות ואלרגיות ועוד. לאור האמור, בטרם ביצוע הטיפול תתבצע שיחת תיאום עם הרופא המטפל אשר ישמע מכם את כל שהוא צריך בכדי להתאים עבורכם את הטיפול הטוב ביותר מבחינת אזורים וחומרים בהם יעשה שימוש, וכן יוכל לענות לכם על שאלות שעלולות לצו. בנוגע למהלך הטיפול וההחלמה.

· תוצאות הטיפול: בסיום טיפול פילינג עמוק והתחדשות העור ניתן לצפות להופעת שכבות עור חדשות, נקיות, חלקות ובעלות מראה בריא ואסתטי יותר מזה של השכבות שקדמו להן, אולם התוצאות משתנות מאדם לאדם ותלויות בגורמים רבים, לכן ההשפעה יכולה להיות שונה. במקרים מסוימים, בהם הנזקים ההתחלתיים משמעותיים יותר, יכול להיות שיהיה צורך בביצוע יותר מטיפול אחד בכדי להגיע לתוצאה הרצויה, כאשר כל טיפול יספק שיפור במצב העור.

פילינג עמוק נועד בכדי להתמודד עם הנזקים הקשים יותר על עור הפנים

בעוד פילינג ביתי מסייע לנו בשמירה על עור פנים חלק ונעים, פילינג עמוק הינו בעל השפעה משקמת, ובעזרתו ניתן להתמודד עם נזקים קשים יותר שנגרמו לעור במהלך השנים. כמו כן, פילינג עמוק, בשונה מטיפולים אסתטיים רבים אחרים, נותן מענה למגוון בעיות הקשורות בעור הפנים, ואינו משפר את מצב העור רק מבחינה אחת אלא מכל הבחינות.


הוספת מאמר