• 12-07-2016
  • מאת bogi10

מערפל מים - מכשיר קירור יעיל לקיץ

מוצר קירור חדשני ומעניין לקירור מים

המערפל הוא הכלאה בין מאוורר רגיל, לבין מתז מים.

מערכת מערפל המים כוללת מיכל מים, משאבה, צלחת לפירוק המים לטיפות, מאוורר ומתקן נשיאה. המים נשאבים כלפי מעלה אל ראש המערפל, שם בעזרת משב האוויר העוצמתי היוצא מהמאוורר, המים מותחים בצלחת העירפול ומתפרקים למיקרו-טיפות, העפות יחד עם משב האוויר העוצמתי, אל עבר האובייקט אותו רוצים לקרר.

המים לוקחים מהאוויר חלק מהחום. כמו כן הטיפות המיקרוניות במגען עם העור, מקררות אותו בעזרת משב האוויר, כמו בתהליך הזעה. כל האפקט הזה יחד יוצר קירור נעים, המאפשר לשבת בחצר או לעבוד בחוץ בקיץ ולהנות מטמפרטורה נעימה למרות מזג-האוויר החם.

מערפל מים נועד במיוחד לקירור מחוץ לבית, בגנים וחצרות, בתי קפה ומסעדות, באירועים בשטח ובגני אירועים. מתאים גם לשימוש במקומות עבודה גדולים וחמים כגון, מחסנים, מוסכים, מפעלי תעשיה וכדומה.

מאפייני המערפלים

בדרך כלל מערפלי מים מגיעים עם מאפיינים המייעלים את השימוש בהם. למשל: ראש המאוורר יכול להסתובב מצד לצד - לכיסוי שטח רחב יותר. בד"כ המאווררים של המערפלים מגיעים עם מספר מהירויות לבחירה.

מכיוון שמערפלי מים הן מערכות מורכבות וגדולות יחסית ויחד עם מיכל מים, משקלם יכול להיות גם מעל 100 ק"ג (עם מיכל מים מלא), אז הם מגיעים עם מתקן - עגלת נשיאה, עליה מורכבת כל המערכת, עם גלגלים תעשייתיים חזקים, עם אפשרות נעילה וכן גם ידיות לדחיפת המתקן - לניידות קלה ונוחה.

אז אם אתם רוצים להנות מהאוויר הפתוח בקיץ, ליד הבית או בבית-קפה ולהיות בטמפרטורה ממש נעימה וסימפטית. מערפל מים הוא הפתרון המושלם לסיטואציות כאלה.

מקום טוב לקנות מערפלי מים, שגם יוכלו להדגים לכם איך מערפל המים עובד, הוא בחנות של "צוות-גדרון" באזה"ת סגולה פתח-תקווה.


הוספת מאמר