יופי וטיפוח

  • 16-07-2016
  • מאת morbarel

טיפול פנים זהב אצל מור בראל!

טיפול פנים זהב

עולם הקוסמטיקה מתחדש בכל עת, אם עד כה שיטות לטיפול וטיפוח העור היו מעטות ומצומצמות הרי שהיום מדובר על תעשייה שלימה שמתפתחת ויחד איתה מאפשרת לנו להיחשף לשיטות טיפול חדשות ומובילות בתחום זה. אחת השיטות החדשניות בקוסמטיקה טיפול פנים בזהב. מדובר על טיפול פנים מפואר ויוקרתי המבוסס על זהב, נשמע מרתק ומעניין? וודאי.

טיפול פנים זהב- כל השלבים

לפני כל תחילת טיפול פנים כזה או אחר חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לוודא שאותו טיפול אכן נכון ומתאים לעור הפנים. לאחר מכן חשוב מאד לנקות את עור הפנים באופן יסודי, ובשיטת טיפול פנים זהב יש להתחיל לנקות את עור הפנים עם סבון המכיל חלקיקי זהב וגורם להבהרה של העור- חשוב למרוח את הסבון על כל הפנים על מנת לכסות גם שטחים שאינם בולטים לעין, לאחר מכן משתמשים בפילינג עם אפקט מתיחה- במכון הקוסמטיקה של מור בראל משתמשים במכשיר מיוחד המחדיר את הפילינג לעור, לאחר מכן מגיע שלב הסירום המכיל חומרים פעילים ופועל להצערת עור הפנים.לאחר סיום השלב הזה מניחה הקוסמטיקאית "עלי זהב" על הפנים, ומגיעה שלב מסיכת הפנים המעניקה לחות לעור הפנים, בסיום כל השלבים נותר להעניק לעור הפנים לחות בעזרת קרם לחות מיוחד המעניק ברק ולחות לעור הפנים.

 

אחרי טיפול פנים זהב העור נראה זוהר וקורן ומטופח. טיפול פנים בזהב מתאים לאירועים מיוחדים ולכן נשים רבות משתמשות בטיפול פנים זהב לפני חתונה. בהחלט מדובר על טיפול ייחודי שמשאיר את עור הפנים עם לחות מרבית, אבל זה לא הכל כי טיפול פנים זהב גם מווסת את הפיגמנטציה בעור, ומפחית את הכתמים בעור הפנים.- זאת תשאלו את הקוסמטיקאית מור בראל המעניקה טיפול כזה.

 

מוצר יוקרתי ואיכותי

אין ספק שמדובר במוצר זהב כשמו כן הוא אבל גם האפקט הנוצר לאחר הטיפול הוא משמעותי , מה שלא רואים אחרי כל טיפול. נכון שזה מוצר יקר ביחס לשאר טיפולי הפנים אבל כאשר רוצים להעניק לעור הפנים חיות וחיוניות ובמיוחד כלה לפני יום חתונתה רוצה להיראות זוהרת , זו בהחלט התשובה לעור נקי מבריק ומטופח.

מדובר במהפכה בעולם הקוסמטיקה גם את יכולה להיות חלק ממנה ולקבל את כל הפרטים בקליניקה של מור בראל המתמחה בטיפולי פנים לכל אחת ואחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר