• 18-07-2016
  • מאת clearglass10

כל היתרונות של ייצור מקלחונים מותאמים אישית

בשנים האחרונות, לצד התפוצה הנרחבת של המקלחונים הסטנדרטיים, יש לא מעט אנשים אשר בוחרים דווקא לפנות לאפשרות של ייצור מקלחונים אשר נועדו להתאמה אישית עבורם. מקלחונים בהתאמה אישית מיוצרים בעצם תוך כדי שאתם מקבלים מענה לכל הדרישות שלכם בנוגע לגודל של המקלחון, הצורה שלו, סוג הזכוכית, הצבעים, אביזרי הבטיחות, ועוד. אז מהם היתרונות שיש במקלחונים שמותאמים אישית? מה כדאי במיוחד לדעת עליהם?

 

כל היתרונות שכדאי להכיר

?       בטיחות ברחצה - ככל הנראה היתרון הגדול ביותר בתהליך של ייצור מקלחונים בהתאמה אישית, הוא בכך שאלו המקלחונים הבטוחים ביותר לשימוש עבור כל בני המשפחה. כך למשל אפשר לייצר מקלחונים שיותקנו על בסיס האמבטיה - והם מתאימים גם לרחצה של ילדים קטנים במשפחה. מנגד, אם מדובר על אנשים בגיל מתקדם, הם יכולים להזמין מקלחונים גדולים ורחבים עם מקום ישיבה שאיננו מחליק, וגם להתקין מעקות בטיחות בסביבת המקלחון. זה מאפשר להתרחץ בצורה בטוחה, בלי ליפול או להחליק - וכמובן עם זכוכית עבה ואיכותית ומחוסמת, אשר איננה נשברת או נסדקת במידה והיא סופגת מכה.

?       התאמה מושלמת לחדר הרחצה - עוד יתרון כשפונים לפתרון של ייצור מקלחונים בהתאמה אישית, זה שמדובר על מקלחונים שיתאימו כמו כפפה ליד, מבחינת הגודל והעיצוב של חדר הרחצה שלכם. כך למשל, אם יש לכם אזור בקיר שמתאים לתשתית של מקלחון אבל הוא צר למדי - אפשר להזמין מקלחון משיוצר במידות מיוחדות והוא יהיה צר ומאורך יחסית. אפשר כך גם להזמין מקלחונים שיגיעו בכל גודל ובכל צורה, תוך התאמה מושלמת למרחב שבו הם ימוקמו ובלי שאתם צריכים להתפשר.

?       נוחות בדברים הקטנים - כמובן שאם אתם רוצים לפנות לגורם שמציע ייצור מקלחונים בהתאמה אישית, כדאי גם לזכור שהוא יכול לבצע עבורכם את כל ההתאמות הנוחות ביותר לזמן הרחצה. זה כולל למשל ייצור של מקלחון גבוה במיוחד לאנשים גבוהים, התקנה מתאימה בגובה של הידיות וכל אביזרי הפרזול למקלחון, ועוד.

 

ויש גם את העיצוב

מובן שלסיום רק נזכיר שמקלחונים בהתאמה אישית יהיו היפים ביותר מבחינת העיצוב שלהם, והם יתרמו המון לתחושה הנעימה בעת הרחצה.


הוספת מאמר