עיצוב הבית

  • 19-07-2016
  • מאת sharonkal80

בית חם לרהיטים לבית

עיצוב רהיטים הוא אחד מאותם תחומים המלווים את האדם משחר התרבות, ולא פלא שהמגוון הזמין לנו כיום רחב עד כדי בלבול. היכולת למצוא מיקוד בבחירת הרהיטים לבית שלנו נשענת לא מעט על ההבנה והידע של מעצבי הרהיטים, לצד הרצונות והרעיונות שלנו.

המפגש בין מעצבי הרהיטים, מעצבי הפנים והלקוח הוא מפגש פסגה שיכול להוליד חללים יפהפיים ומזמינים. בוודאי כבר יצא לכם להיכנס לבית או למשרד זה או אחר שהרגשתם בו פשוט מעולה, מקום שהעיצוב שלו השאיר עליכם חותם.

בחירת רהיטים לבית שלכם צריכה לכוון לשם - למקום הזה בו אתם מגיעים הביתה ומיד מרגישים בבית.

סוגים של רהיטים לבית

עיצוב בית ובחירת רהיטים הוא תהליך שיכול להיות קסום ומרגש. אתם בונים את הקן שלכם, וכל השקעה של זמן ואנרגיה בכך היא השקעה מבורכת. כשאתם ניגשים למלאכת בחירת הרהיטים לביתכם זכרו כי ישנם לא מעט רהיטים שיכולים למלא את המרחב, וכדאי לדעת מה הם הצרכים הטכניים שלכם לצד הצרכים האסתטיים, בכדי לאפשר למעצב לתמוך בתהליך הבחירה ולמקסם את הפוטנציאל.

מערכות ישיבה שונות מתאימות לחדר האוכל, בעוד שאחרות יתאימו לסלון ובוודאי שאחרות לחדר העבודה, ואוסף השולחנות הזמינים היום בעיצוב מותאם אישית ובשילוב חומרים הוא עולם ומלואו, מפגש בין פונקציונאליות פרקטית לבין ריגוש אסתטי מרהיב. זכרו זאת כשאתם ניגשים לבחור בריהוט שלכם לבית.

ריהוט משלים - ומושלם

רהיטים רבים לבית הם רהיטים "משלימים". כמה צעדים מעבר למיטות, לספות, לכורסאות ולשולחנות האוכל ישנו שביל המוביל לעולם העיצוב, תוך בחירה ממגוון אדיר של רהיטים משלימים לבית.

הרבה רהיטים לבית יכולים להפתיע גם את בעל הבית הוותיק ביותר, מטבורט מעוצב, דרך כיסאות מעץ גושי בעיצוב כפרי-מודרני, שולחנות המשלבים זכוכית עם גזע עץ יפהפה, ומעמדי מנורות כגזעים חלקים, עיצוב הבית הוא אכן מלאכת אומנות שמציעה מגוון והתרגשות של כל באי הבית.

"אקססוריז" ביתיים הם עולם ומלואו, ותהליך עיצוב הבית יכול להפוך לקסם מרגש, כאשר אתם מפתיעים ומופתעים מהמגוון וההתאמה שיוצרת את ההרמוניה הטבעית בחלל לו אתם קוראים הבית.


הוספת מאמר