לימודים אקדמאיים

  • 19-07-2016
  • מאת sharonkal80

לומדים לפסיכומטרי - ומנצחים

כמו אלפי תלמידים אחרים מדי שנה, גם אתם ניצבים אל מול ההחלטה הגדולה - לאיזה קורס פסיכומטרי לגשת, ודרך איזה מכון להתחיל ללמוד. הלימודים למבחן זה יכולים להיות מאתגרים יותר או פחות, ולמרות שהמבחן אחיד, הרי שאופי הלימודים משתנה מבית-ספר לבית-ספר, מה שאומר שאם בחרתם נכון - אתם על הנתיב להצלחה אישית מסחררת.

לבחור נכון זו אומנות, אך לא כזו שדורשת שנים רבות של לימוד ותרגול, אלא פשוט הבנה של מספר עקרונות פשוטים ויישומם בתהליך הסינון. בית-ספר או מכון מתאימים לכם בדיוק הם אלו שעונים על הפרמטרים החשובים ביותר לכם, ופותרים אתכם מהתלבטויות מיותרות שגובות מחיר באנרגיה וזמן, ולא משאירות לכם מרחב לימודים ומרחב נשימה.

כיצד בוחרים קורס פסיכומטרי

הבחירה בקורס מתחילה מהבחירה בעצמכם - בחירה לבדוק מול עצמכם מה חשוב לכם במיוחד. לפניכם רשימה קצרה של נושאים שיכולים להוות אתגר, וכל אחד ימצא גורמים אחרים שנוגעים לו או לה יותר או פחות. עבדו עם רשימה זו ורשימה דומה שלכם, וצרו לעצמכם מפה לבחירת בית-הספר האידיאלי בשבילכם ללימודי הפסיכומטרי.

מיקום - רבים יתעצלו לנסוע רחוק, וימצאו את עצמם מבריזים משיעורים בקורס שמוטב להגיע לכל המפגשים שלו, כולל השלמות.

מחיר - טווח המחירים רחב, ואם התקציב מהווה בעיה עיקרית, אנו ממליצים למצוא מימון נוסף בעיקר מתוך ההבנה שמוטב להשקיע 40% יותר בקורס איכותי מאשר להשקיע שוב את אותו הסכום או יותר בקורס נוסף, או זמן רב בקורסים חילופיים.

פרמטרים לבי"ס לפסיכומטרי

מעבר למיקום והמחיר, ישנם פרטים ספציפיים יותר שיעלו ממפגש ושיח מול הגורמים הרלוונטיים במכון הפסיכומטרי.

יחס אישי - רמת האכפתיות של הצוות המקצועי והפדגוגי בבית-הספר מאפשרים לכם לקבל תמונה על איך הולכים להראות החודשים הקרובים, לכן, אם אתם יודעים שאתם זקוקים לליווי ותמיכה, בדקו זאת היטב במפגש אישי עם מספר אנשים בבית-הספר.

התאמה אישית - אם אתם זקוקים להקלות ותמיכה ספציפית בלימודים, היו ערניים עד כמה בדק הצוות הפדגוגי את הצרכים שלכם ותשאל אתכם לגבי הצרכים הללו, בכדי לדעת כיצד לכם באופן אישי את תוכנית הלימודים לפסיכומטרי.


הוספת מאמר