עיצוב הבית

  • 21-07-2016
  • מאת Adva11

מעצבים את זה נכון

אם נביט בשרטוטים של אדריכל טרם התמונה המלאה והצבעונית של הבית שאותו הם נדרשים לעצב, אנחנו קורב לוודאי שממש לא נוכל להבין את החזון אשר נראה כמו אסופה של קווים ישרים והמוני מידות רשומות לצד כל קו שכזה, הרי זה לגמרי לא ההכשרה שלנו. 

זו בדיוק הסיבה לכך שהחזון של מקצוע אדריכלות פנים הוא כזה שמלא בקסם רב וראייה מקצועית שמאפשרת להבין מעבר לכל המידות האלה את מה שהשרטוט הזה יביא אל הלקוחות הנרגשים בסופו של דבר. היכולת לראות מעבר לקיים ולהביא לידי ביטוי את כל הצרכים של הלקוחות בהתאם למידות הקיימות של מבנה מאפשרות ליצור מחדש את המקום ולהפוך אותו אל ממלכה פרטית שממש לא משתוקקים לעזוב בכל בוקר מחדש.


איך בוחרים בעל מקצוע לעיצוב פנים הבית

נכון, יש לא מעט אדריכלים או מעצבי פנים אבל אין בהחלט הרבה אנשים אשר אוספים אל מקום העבודה שלהם גם את מקצוע האדריכלות וגם את מקצוע עיצוב הפנים לכדי עבודת אדריכלות פנים שלמה שמאפשרת עבודה מול מקום אחד מבלי לטרטר את עצמנו בין האדריכל לבין מעצב הפנים דבר שיכול לייצר סביבת עבודה מאוד מסורבלת.


מה בכל זאת כדאי לבדוק טרם יצירה של חוזה עבודה מסודר?

תיק עבודות - חשוב מאוד לבדוק את תיק העבודות שלא על מנת לבדוק את הרמה המקצועית בלבד אלא גם כדי לדעת אם אתם מתחברים אל סוג עבודת האדריכלות והעיצוב שנעשתה טרם לכן.

חוות דעת - תמיד כדאי לוודא עם חברים ומכרים שעליהם סומכים לגבי חברה שהם עבדו איתה ועליה הם יכולים להמליץ מכל הבחינו. מה חשוב לבדוק? זמן סיום העבודה, איכות הגימורים ויכולת הקשבה לכל צרכי הלקוחות.


הוספת מאמר