קידום אתרים

  • 21-07-2016
  • מאת שטרודלה

ביובית בכוכב יאיר

ביובית בכוכב יאיר

כוכב  יאיר, הינה מועצה, הנמצאת במזרח השרון במרכז הארץ. היישוב גובל עם צור יגאל וליישובים אלה, ישנה מועצה אחת. היישוב כוכב יאיר, קיים משנת 2003 וישנה בו בנייה רבה והתפתחות מואצת. ליישוב יש תשתיות ביוב מפותחות, אך גם המועצה, התושבים ובעלי העסקים, נעזרים עם ביובית בכוכב יאיר, בכדי לרוקן את הביובים, הסובלים מסתימות או בתחזוקתם השוטפת. בשגרת חיינו המודרנית, נוצרים הרבה שפכים, אם בבית, בעסק או במרכז הקניות, מה שעשוי  לגרום לתוצאות לא נעימות כגון ריחות רעים והשפעה רעה על הבריאות של כל מי שנמצא באזור. המועצה של כוכב יאיר וצור יגאל, עושות ככל שביכולתן, בכדי לתחזק כמה שיותר את התשתיות והן נעזרות בקבלני משנה שהם בעצם קבלני אינסטלציה פרטיים העובדים עבור המועצה.

התמודדות עם בעיות ביוב בקלות

 

עד לפני שהייתה קיימת ביובית בכוכב יאיר או בכל עיר או מקום אחר בארץ, הבעיה הייתה קשה לפתרון והיה לוקח לאינסטלטורים שעות רבות, התעסקות ע לכלוך ומציאת פתרון הולם. היום עם משאית הביובית, אשר היא כלי רב עוצמה, ניתן לפתור את כל בעיות האינסטלציה בקלות רבה, יותר מאי פעם. גם באמצעות המכשור המשוכלל והמתקדם, כגון מצלמות שחודרות לביוב ומצלמות כל זווית אפשרית, ניתן תחילה לאתר את הבעיה. הטיפול הוא יעיל ופשוט יותר וגם כמובן מהיר, כאשר ישנה ביובית שעשויה לשאוב, לשטוף את קווי הביוב לאחר הריקון ולהחליף במידת הצורך, חלפים שונים במערכת הביוב.

מי נעזר בשירותיה של ביובית בכוכב יאיר?

מי שנעזר בשירותים של ביובית בכוכב יאיר, הם בדרך כלל המועצה עצמה, בכדי לתחזק את מערכת הביוב המרכזית, פיתוח תשתיות חדשות לבנייני מגורים, וועדי בתים משותפים, מוסדות גדולים, כגון בתי חולים, פנימיות, מושב לקשישים ועוד. גם אנשים פרטיים כמובן נעזרים בשירותיה של הביובית, בכל פעם, כאשר ישנה תקלה במערכת, בגלל הזנחה, שורשים הנמצאים בצנרת הביוב, החודרים מהגינה , אנשים שיש להם מרתף וזקוקים לפתרון יעיל ועוד. כל מי שמחזיק בביובית, יזדקק להשליך את התכולה של הביוב לאתרי שפכים הנמצאים בקרבת מקום, כך שכל קבלן אינסטלציה, חייב לעבוד תחת ההוראות של המשרד לאיכות הסביבה.

 

 

   .


הוספת מאמר