יעדים בארץ

  • 24-07-2016
  • מאת kidumyashir

Escape room Tel Aviv- חווית לכל משפחה

Escape room Tel Aviv

יש חלק שמכנים את זה "קווסט" {משחקי הרפתקה במציאות} יש כאלה שיכנו זאת Escape room Tel Aviv, אך יש למשחק המדהים הזה שמו נוספים: חדרי מילוט, חדרי בריחה, חדרי יציאה. תל אביב היא עיר שיש בה הכל כך שחדרי הבריחה הראשונים הוקמו בה.. את חדרי הבריחה, אנו מכירים יותר ממשחקי המחשב, משחקים אלה, מבוססים על "סאב משין" "הדלתות" ועוד משחקים שמוכרים לאוהבי משחקי הווידאו והמחשב. לשחקנים, חייבת להיות מחשבה חדה, יכולות שונות של חשיבה ביקורתית וניתוח מעמיק וכן אסטרטגיה נכונה, בכדי לברוח מהחדר. רוב חדרי הבריחה, נבנו על נושא מסוים, כגון סיפור העלילה עצמו והמשתתפים מתקדמים על פי הסיפור באמצעות רמזים וחידות.

לפני הכניסה אל  Escape room Tel Aviv  השחקנים יעברו תדרוך , אם באמצעות מדריך או באמצעות סרטון הסברה קצר.

בריחה קצרה של בילוי אינטליגנטי עם חברים...

יש להיות בעל ניסיון חיים וחושים חדים. חשבו מחוץ לקופסא ואז תגלו כי יש בכם פוטנציאל אדיר, לפתור חידות להימלט מהחדר עד שעה. כל הבילויים הבנאליים, כבר הפכו למשעממים ואנשים עם תרבות, סקרנים וכאלה שאוהבים אתגרים, יחפשו את  חדרי הבריחה. בילוי זה הוא גם חוויה וגם סיפוק רב, לאחר שתצליחו לפתור את החידות ולהוכיח לעצמכם כי אתם מסוגלים.

 כשאר תיכנסו לחדר הבריחה, לא תפסיקו לחשוב, זו משימה לא פשוטה, כי ברגע שצלחתם שלב, אתם מתחילים במהירות ויסודיות, לפנות לשלב השני. בני נוער חיילים וגם מבוגרים, אוהבים את הבילוי הזה שכבש את העולם בסערה. גם בישראל, אנשים אוהבים את המשחק וכאשר יש להם הזדמנות זאת, הם רצים לחדרי בריחה ומושכים עמם חברים, לאחר שהם סיפרו להם כמה הם נהנו בפעם הקודמת ומעוניינים לשחק בחדרים אחרים, עם עלילות וסיפורים שהם יבחרו. ניתן למצוא שפע של משחקים בחדרים השונים וחשוב, כי אם אתם קבוצה המעוניינת לשחק שזה יהיה נושא המשחק שכולם יהיו מעוניינים בו 

זהירות זה ממכר-  חדרי הבריחה של LOCKED

החידות של חדרי הבריחה של חברת LOCKED, הן מאתגרות ודורשות התעסקות עם חפצים רבים ושונים, כאלה שלא ראינו באף Escape room Tel Aviv, מדובר על החדרים הפופולריים ביותר בארץ. מעוניינים להיות גנבים? או אולי בצד השני? בלשים? כל האפשרויות פרושות לפניכם ויש לבצע את בחירת חדרי הבריחה, יחד עם המשתתפים במשחק, אם המשפחה, החברים או העובדים, אשר הגיעו לערב גיבוש. מכל מקום, משחק זה הוא מאתגר- אך גם ממכר, מהמובן החיובי של המילה..

 

 


הוספת מאמר