יעדים בארץ

  • 24-07-2016
  • מאת kidumyashir

Escape room חדרים עם הרבה אנדרנלין

Escape room

חדרי הבריחה, הפכו להיות חדרים מבוקשים מאוד, בקרב ישראלים שאוהבים את חיי האקשן, אם מול המחשב, אם בצבא ואם בצפייה של סרטי מתח. מדובר על אדרנלין, שבירת שגרה והנאה רצופה. רבים מתמכרים למשחקים של Escape room, כך שהם מנסים את המשחקים השונים בחדרים. שי להפעיל את קישורי הבילוש שלכם מסע של אתגרים, עשוי להיות בדיוק הטעם ותחום ההתעניינות שלכם ושל חבריכם.

מדובר על תפאורה מושקעת, סיפורי עלילה מרתקים, עבודת צוות מוצלחת, כך שרק חכמים, יוכלו לפתור את כל החידות והרמזים ויוכלו לצאת בזמן. תופעה זו של Escape room, הפכה להיות אהודה בקרב ל הגילאים. משחק זה, שהוא שנון ומאתגר, כבש את העולם בסערה, הוא התחיל בארה"ב, המשיך ליפן ומשם לארצות אירופה.


לשבור את השגרה בחדרי הבריחה..

אם כל הבילויים הרגילים כבר משעממים אתכם{ואיך לא?..} זה הזמן, למצוא בילוי חדש ומאתגר. מדובר על חדרי בריחה, חדרי מילוט ומשחקי הרפתקאות, אשר בחו"ל הוא מוכר יותר בשמו : Escape room משחקים מסוג זה, יציתו את דמיונכם, יעניק לכם תחושה של בני ערובה, או שודדים שמנסים לברוח עם השלל. מי שאוהב עלילות סרטי אימה, עלילות מתח, יוכל לבחור מבין החדרים השונים, את המשחק שידבר אליו ולחבריו המשתתפים במשחק אף הם.

יש לדעת, כי חדרי הבריחה בישראל, שונים האחד מן השני, השוני והגוון זה מה שמושך את האנשים להגיע לכל מיני חדרי בריחה. הסיפור של חדרי הבריחה, מבוסס על משחקי משחב שמוכרים לכולנו. מדובר על הדימוי של הסיפור, כשאתם השחקנים ואמורים לפתור את המשימות בכדי להתקדם הלאה במשחק. ללא ספק, מדובר על אתגר מתמשך, חלק מההנאה הגדולה שמבטיחים משחקי הבריחה מהחדר, כך שאינכם צריכים לדאוג לחדר או לבלגן שיהיה בזמן המשחק. ניתן להתנסות ברעיונות שיעלו לכם בראש לפתרון החידות וליציאה מן החדר.

צעד אחר צעד בדרך למילוט LOCKED GAMES

מעוניינים בזמן איכות עם חברים?, משהו שיהיה שונה חוויתי ומאתגר? כדאי כי תכירו את  Escape room של חברת LOCKED GAMES. לחברה יש שלושה מקומות בתל אביב והצפי הוא שייפתחו עוד חדרי בריחה ברחבי הארץ. אנו מעניקים למשתתפים את חדרי הבריחה האיכותיים ביותר, שיעניקו לכם את החוויה הבלתי נשכחת ותעניק לכם טעם של עוד... היום כבר חוגגים ימי הולדת, ימי נישואין, ערבי רווקות, ערבי גיבוש לעובדים בחדרי הבריחה, מה שעושה את הערב למהנה יותר, איכותי ולא משעמם ולו לרגע..   

 

 ן.

 

  


הוספת מאמר