יעדים בארץ

  • 24-07-2016
  • מאת kidumyashir

Exit room- כמה זמן ייקח לכם לחמוק החוצה...

Exit room- כמה זמן ייקח לכם לחמוק החוצה...

אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room. מדובר על טרנד שכבש את כל קצוות העולם ועתה הוא גם בישראל. כל דמיון יכול להפוך למציאות, אבל הכי נכון יהיה לעשות , הוא לקחת אתכם את החברים הטובים, את בן או בת הזוג או בני המשפחה ולהתנסות במשחק שהוא אתגר עבור כולם. יש לזכור, כי ככל שיש משתתפים, כך היציאה מהחדר תהיה קלה יותר.

היום, מקיימים אירועים שונים אם של חברים, כגון ימי הולדת,  אירועי גיבוש עובדים או סתם יציאה מהנה עם החברים או בני המשפחה. החוויה תהיה כה גדולה, עד כי החברים שלכם ימשיכו לספר, כיצד הצליחו לפענח את המופנים והחידות כאשר שהו בתוך Exit room. מדובר כבר על יעד פופולרי בין חברים ובילוי מועדף של ערבי גיבוש של העובדים.

תתחשבו בדעות המשתתפים ב- Exit room

יש לציין כי Exit room הינו רעיון ייחודי ויש לשים לב לכל פרט בכדי למצוא את היציאה. מדובר על עבודת צוות ומחשבה נכונה. יש להתחשב גם בצוות הנמצא עמכם, היות ולכל אחד מהם, יש קו מחשבה שונה. כולנו נמצאים בעידן המחשב ומי מאתנו לא משחק משחקי מחשב? אפילו המבוגרים בינינו מכירים היטב את אפליקציות המשחקים בנייד שלנו, אך הפעם זה שונה- המשחק הוא אמיתי ואתם שחקנים חיים בחדר עם עלילת מתח.

כתבי החידה יהיו אלה שיקדמו אתכם בשלבים השונים בכדי לצאת לחופש. בחדרים הללו, ישנם פריטים שונים, שהם הפתרונות לחידות שישאלו אתכם בכדי לצאת מחדר זה.


חברת לוקד- המשחק שלכם היא ההנאה שלנו

מי שמחפש ליהנות מחוויה ייחודית ובלתי נשכחת, אשר תגרום לו להתמכר עוד ועוד, כדאי כי יגיע לתל אביב וימצא את  Exit room  של חברת Games  Locked. לחברה יש שני מקומות בתל אביב והצפי שייפתחו עוד חדרי יציאה בקרוב באזורים נוספים בארץ. אם אתם טובים בפענוח של פרשות שונות או סרטים, אתם חובבים מושבעים של טריוויה, זה המשחק שעשוי לעניין אתכם. יש לקבוע כמה ימים מראש, לגבי חדר שיעניין אתכם מבחינת העלילה והמשימות שלו. יש לציין כי המשחקים מתחלפים ותוכלו לראות באתר של LOCKED GAMES  איזה מהמשחקים אתם מעוניינים להזמין בחדרי הבריחה הנמצאים במקומות של החברה בתל אביב.

 

 

 

 

 


הוספת מאמר