• 24-07-2016
  • מאת kidumyashir

אסקייפ רום – משחק חכם ומאתגר

אסקייפ רום – משחק חכם ומאתגר

בחודשים האחרונים, נפתחים חדרי משחק, אשר לוקחים אתכם אל העולם האמיתי, בפירוש אותו משחק מחשב שנהניתם לשחק עמו, אך הפעם זה אמיתי- אתם השחקנים ועליכם לפענח את החידות שיטתנו לכם את החופש לצאת מתוך אסקייפ רום, מה שידוע גם כחדרי בריחה. בחצי השנה האחרונה, נפתחו 12 חדרי  בריחה בארץ, באזורים של: תל אביב, ירושלים, זיכרון יעקב, אשדוד ובאילת. כל החדרים הללו הם ברמה גבוהה, משוכללים וההרגשה היא אמיתית.

אם בא לכם לחוש  את ההרגשה של שוד בנק, עליכם לתכנן היטב את הבריחה עם הכסף, לפני שהשוטרים יגיעו, זה הזמן לתכנן זאת נכון יחד עם חברכם בחדרי הבריחה הנמצאים ברחבי הארץ.

אסקייפ רום- לא לגאונים בלבד

אם חשבתם לרגע, כי אסקייפ רום, מיועד לגאונים בלבד, אז טעות בידכם, אין צורך בידע קודם, כי אם היגיון בריא ועבודת צוות מנצחת, מה שיקרב אתכם יותר לחברים או למי שאתם נמצאים אתו, סיעור מוחין, זה בדיוק מה שאתם זקוקים לו.. מי שחושב שיישאר נעול בחדר, אל דאגה, יש מי שצופה בכם וינחה אתכם בעזרת רמזים. תוכלו להרגיש גיבורים מסרט מתח או אימה.. יש לציין כי החדרים בנויים באופן שונה האחד מהשני, כלומר, יש מגוון של סיפורים מרתקים, אם סיפורי עלילת מתח, אימה ועוד.

הטרנד הגדול בארץ, נפתח לפני כשנה וחצי  והיום, כבר ניתן למצוא כ-200 חדרי בריחה ברחבי הארץ, הצפי הוא שיהיו עוד  הרבה חדרים כאלה בגלל הביקוש הרב .

סרט מציאותי-אסקייפ רום של חברת LOCKED GAMES

ראשית, כדאי כי תתכננו מי יתאים לכם למשחקים של אסקייפ רום. יש למצוא אנשים כמוכם האוהבים אתגר, מתח והרבה סיעור מוחות. מדובר על "חדרי כושר לתאים האפורים במוחנו", היות וישנן חידות רבות ורמזים ויש לכם רק שעה אחת לפתור את הכל ולהצליח לצאת מהחדר. יש לבחור מיקום שיהיה נוח לכולם  חברת LOCKED GAMES פתחה חדרי בריחה בשלושה  מקומות בתל אביב. זהו רעיון נהדר לגיבוש של עובדים בערבי גיבוש, לערוך יום הולדת עם הפתעה אמיתית, או כל הזדמנות שתהיו מעוניינים לעבור חוויה מרגשת ולחוות את האתגרים המיוחדים בערב מלא ריגושים..

נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להעביר ערב מכל סוג, בחדרי הבריחה המיוחדים שלנו, יש לציין כי מי שמעוניין להזמין חדר בריחה, חייב לארגן זאת לפחות כמה ימים מראש. ם נהניתם- רוצו לספר לחבר'ה..

 

 

 


הוספת מאמר