• 24-07-2016
  • מאת kidumyashir

אקזיט רום- נראה אותך יוצא משם...

אקזיט רום- נראה אותך יוצא משם...

משחקי קווסט, זה הטרנד האחרון שכולם מדברים עליו. אלה הם חדרי משחק שנקראים גם אקזיט רום. מדובר על סיעור מוחין של עבודת צוות, כשאר ישנם הוראות מפורטות כיצד ומה הם כללי המשחק.  מי שמתחיל עם זה, פשוט ממכר, בכל הזדמנות שבה יש בילוי עם חברים, לבטח מי שכבר התנסה בחדרי הבריחה, יציע את המשחק ויסחוב איתו את החבר'ה לאחד מהמקומות בהם ישנם חדרי מילוט. השחקנים חשים כחלק אינטגרלי מהסיפור. ישנן חידות שיהיו מורכבות, אך לבטח יהיו רמזים שיקלו על השחקנים למצוא את היציאה מחדרי המילוט.

תצילו את העולם מווירוס קטלני...

יש לכם שעה להציל את העולם מווירוס קטלני, או לברוח מרוצח מטורף שנעל אתכם במרתפו. האדרנלין שלכם יעלה ואתם תתגאו במשימתכם, כאשר אתם וחבריכם תתחילו לעבוד יחד כצוות, בכדי למצוא את התשובות ליציאה החוצה. אם תהיו כמה אנשים יחד, יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא את התשובות ואפילו בתוך זמן קצר יותר תוכלו להימלט ולנצח.

היום בישראל, קיימים כבר עשרות חדרי בריחה או כפי שהם נקראים אקזיט רום, כבר בשלבי הקמה , כך שהצפי הוא שיהיו הרבה חדרים כאלה בישראל בגלל הביקוש הרב. הרבה משקיעים, מצאו כי חדרי המילוט, זה עסק כלכלי טוב, הבילוי הפך להיות שונה היום ואנשים מחפשים משהו חדש, מאתגר הרבה יותר מאשר ישיבה בפאב, או יציאה לקולנוע, כי יש הבדל בין לראות סרט מתח או אימה, לבין להיות השחקן הפעיל...

כאשר משחק המחשב הופך למציאות..

עד לפני שצצו להם כפטריות חדרי הבריחה, אנו הכרנו והיינו מכורים למשחקי המחשב והווידאו, אך כאשר המשחק הפך להיות למציאותי, אנו מרגישים כי זה הדבר האמיתי. תמיד נחפש ריגושים בחיים ובמיוחד, כאשר מדובר על בילוי מיוחד כל כך שבו אנו פעילים.

עם חברת LOCKED GAMES לעולם לא תישארו כלואים...

חברת  Locked Games, הייתה בין הראשונות שהביאו את אקזיט רום לישראל. מדובר על חדרים, שבהם יש עלילה של מתח או סרט אימה. יש להתחמק מרוצח סדרתי, באמצעות חידות. החדרים של חברת Locked Games. חדרים אלה הם מאובזרים ומרהיבים במיוחד ואנו ערוכים למסיבות של רווקים ורווקות. אירוע כזה, עשוי להיות שונה ומיוחד. כאשר אתם משחקים בצוות. מדובר על 2-6 איש. תוכלו להתעדכן באתר ולמצוא את חדר הבריחה, אשר יתאים לכם במיוחד ולמי שישחק עמכם, היות והמשחקים והחוויות שלכם- זו ההנאה שלנו.

 .

 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר